זיהוי פיצוץ צנרת מבעוד מועד

6 בספטמבר 2019 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אינסטלציה

אנחנו משתמשים בה מדי יום, נהנים משירותיה הנאמנים, ולמען האמת גם דיי לוקחים את תרומתה לחיינו כמובנת מאליה. צנרת הבית והבניין שלנו עושה את עבודתה נאמנה, והיא מבטיחה לנו את אספקת המים הסדירה עבור רחצה, שטיפת כלים, ניקוי הבית, רווייה ועוד.

לכן, אין זה תלוש מן המציאות כי פיצוץ צנרת יוביל לכאוס מוחלט ולמעשה יהפוך את ביתנו לבלתי ראוי למגורים. אך האם עלינו באמת לחכות עד לגורלנו המר ופשוט לקבל את העובדה שייתכן ואנחנו יושבים על פצצה מתקתקת? התשובה היא כמובן שלא.

“תסמינים” לצנרת חולה

הטיפ החשוב ביותר שלנו עבורכם הוא שהצנרת שלכם למעשה שולחת לכם “רמזים” דקים בכל מה שנוגע לפעילותה. ניתן לנחש ממגוון רחב של תרחישים שונים, כי ישנה בעיה שהחלה להתהוות בצנרת המים, ושראוי לזמן איש מקצוע שיגיע לבדוק אותה במהרה.

מים עכורים

נשמע פשוט מדי? ובכן לפעמים החיים הם כן די פשוטים. צנרת מים תקולה עם סדק, תוביל באופן ישיר לזיהום המים בשל החשיפה לגורמים חיצוניים. אנחנו מצדנו נראה זאת בדמות מים עכורים צהבהבים. זה יכול להיות סימן לכך שאולי מאגר המים צריך לעבור ניקוי יסודי, וזה יכול להיות סימן שאולי כדאי לזמן איש מקצוע שיבחן אם יש צורך להתקין צנרת מים חדשה.

ירידה בלחץ המים

האם אתם חשים כי ישנה ירידה קבועה בלחץ המים לאחרונה? במידה והדבר לא הסתדר מעצמו לאור סתימה רגעית, אז ייתכן מאוד שצנרת המים שלכם דולפת ללא הפסקה. בירידה בלתי מוסברת בלחץ המים, מומלץ להזמין באופן מידי איש מקצוע שיאבחן אם קיימת בעיה מקומית או שמא בכלל הבניין.

לחות בקירות

לעתים קשה לשים לב אם ישנה דליפה בצנרת כיוון שמדובר בכמויות מזעריות. עם זאת, ניתן לשים לב באופן מהיר אם מתחיל להתהוות עובש על התקרה או הקירות. שימו לב לכך כיוון שמדובר בנזק לקירות כמו גם בפוטנציאל לנזק בריאותי לריאות.

בכל “תסמין” שכזה, אל תהססו, והזמינו איש מקצוע שיבדוק ויאתר את מקור הבעיה.

סגור לתגובות על זיהוי פיצוץ צנרת מבעוד מועד

מאת:

פרסם באתר כ - 21 מאמרים.

.