ייצור לוחות מחיקים בישראל- מה החשיבות בכך לצרכן?

5 בספטמבר 2019 | מאת: | מאמרים בקטגוריה תעשיה

בישראל ישנם מפעלי ייצור בתחומים רבים, אחד התחומים הוא תחום ייצור לוחות מחיקים. מי משתמש בהם? איפה מזמינים לוחות ולמה זה כל כך חשוב לקנות דווקא מיצרני לוחות ישראליים? הכל במאמר שלפנינו.

מי המשתמשים בלוחות מחיקים?

הקונוטציה הראשונה לשימוש בלוח מחיק הוא כמובן "בית ספר".

לעומת זאת, באופן מפתיע דווקא בכיתות בית הספר מתבצעת הפעילות הפשוטה ביותר של לוח מחיק. למעשה ישנם שימושים רבים ומורכבים הרבה יותר בלוחות אלו מאשר בכיתות לימוד.

הלוחות המתקדמים יותר הינם לוחות המשורטטים מראש בתבניות שונות של טפסים ואזורי מילוי ועדכון מחיק, לשם עדכון שוטף על בסיס יום יומי או שבועי.

באמצעות לוחות אלו ניתן לנהל פגישות מקצועיות, לערוך ישיבות מסודרות ומוגדרות מראש, לעדכן טבלת משימות לצוות עבודה, לבצע בקרה על תהליכים שונים, לעקוב אחר טיפולים וחידוש ביטוחים ברכבים, לוודא ביצוע נהלי בטיחות במפעלים, לעקוב אחר משמרות, לעקוב ולבדוק סטטוס מכירות של צוות טלמרקטינג וסוכני מכירות, ועוד שימושים כיד הדמיון הפורה!

הוכח בעבר שלוח מחיק גדול שיש לעדכן על בסיס קבוע ושטוף מגביר באופן משמעותי את המוטיבציה ואת הנראות הוויזואלית של ביצוע המשימה עד השלמתה.

בנוסף, לוח מחיק מצליח לעודד את הגורמים השונים לבצע את המשימות, היעדים, הנהלים, התהליכים, וכן מסייע להבין ולהפשיט אותן.

איפה אפשר לקנות לוחות מחיקים?

לוחות מחיקים פשוטים וקטנים ניתן לקנות כמובן בכל חנות כלי כתיבה בסיסית, אך במידה ומעוניינים בלוח מחיק גדול או ייחודי המותאם אישית לצרכים של כל מוסד, חברה או ארגון עסקי – יש לפנות לחברות יצרני לוחות מחיקים ולהזמין לוח מחיק המותאם אישית לצרכים של העסק או הארגון ולקבל בדיוק את התוצאה הרצויה, ללא פשרות.

למה חשוב לקנות לוחות מחיקים מיצרני לוח מחיק בישראל?

כאשר ניגשים לחפש לוחות אלו ומוצרים בכלל לחפש קודם כל מוצר מתוצרת ישראלית. מדוע?

חשוב להבין שהזמנה מחברה ישראלית משתלמת בטווח הרחוק והקצר כאחד.

בטווח הקצר, הסחורה שנקבל תהיה חד משמעית באיכות גבוהה פי כמה מאיכות המיוצרת במזרח.

בנוסף, כשמזמינים מחברה ישראלית יש "אבא ואמא" למוצר, והתוצאה תהיה מותאמת אישית בדיוק לפי הצרכים שלנו, בהתאם לכל תבנית והדפסה שרצינו.

קנייה מיצרן לוחות מחיקים ישראלי וותיק ומוכר משמעותה גם שירות ואחריות ארוכה ומקצועית.

יצרן לוחות ישראלי ייתן בד"כ גם שירות של התקנה והרכבת הלוחות- דבר חשוב ביותר לכשעצמו.

יש גם פן ערכי ברכישת לוחות מיצרן ישראלי. בטווח הארוך כשאני קונה מחברה ישראלית, אני דואג שלעשרות בתים בארץ תהיה פרנסה. דבר זה גם מחזק כמובן את הכלכלה בישראל וכלכלה חזקה בישראל משתלמת לכולנו. יותר ייצור ישראלי, יותר חוסן כלכלי, יותר עמידות ועצמאות למדינתנו הקטנה.

סגור לתגובות על ייצור לוחות מחיקים בישראל- מה החשיבות בכך לצרכן?

מאת:

יאיר אבני, MBA בניהול שיווק, בעל חברת טלמיטינג "מחוץ לקופסה"- תיאום פגישות עסקיות ושיווק עסקים טלפונית למול פלחי מטרה רלוונטיים. מומחה ליצירת לקוחות חדשים ועסקאות לעסקים קטנים ובינוניים SMB בעל 25 שנות ניסיון. טל' ישיר: 054-6811426, משרד: 09-7401987 משרדנו: רח' שנקר 1 הרצליה אתר: www.box1987.co.il

פרסם באתר כ - 46 מאמרים.

.

דילוג לתוכן