לוחות תכנון – עושים סדר בבלגן

8 באוגוסט 2019 | מאת: | מאמרים בקטגוריה ניהול ואחזקת מבנים

אלו סוגים של לוחות תכנון מחיקים קיימים ומהם השימושים הנפוצים בהם?

אין תחליף לאמצעי המחשה ויזואלי ובולט לעין ואכן זו אחת הסיבות שבמשרדים ועסקים רבים, עברו להשתמש בלוחות תכנון מחיקים. לוחות אלו עושים סדר ברשימת המשימות הקבועות והמתחלפות והם עוזרים לבצע תעדוף נכון ומשמשים כתזכורת תמידית. יש סוגים שונים של לוחות מחיקים, אותם ניתן לסווג לשתי קבוצות מרכזיות: בחירה לפי צורה ובחירה לפי מטרה.

בחירה בלוח תכנון לפי צורה וחומר

בקבוצה זו, הבחירה בלוחות התכנון תהיה לפי חומרי הגלם ממנו מיוצר הלוח, כגון לוח מחיק מגנטי או לוח מזכוכית מחוסמת. שיקולים נוספים בבחירה יהיו מידות הלוח והאם הוא נייח, נייד או מותקן על מסילות.

בחירה בלוח תכנון לפי מטרת הלוח

בקבוצה זו ניתן למנות לוח תכנון שבועי, לוח תכנון חודשי ולוח תכנון שנתי 2019 או כמובן לקראת השנה הבאה עלינו לטובה.

כאן הבחירה תהיה לפי הצורך של הלקוח. לוח תכנון שבועי מראה בצורה ברורה ובולטת את הפגישות המחכות לכם השבוע, משימות חשובות ודגשים שאתם לא רוצים לפספס והשימוש בלוחות אלו מתאימים בעיקר למי שעובד במקום דינמי וכל שבוע עבודה אינו דומה לקודמו.

מלבד לוח תכנון המחולק לימות השבוע, יש גם לוח תכנון חודשי המיועד לפרויקטים לטווח קצר או כבסיס לתכנון עבודה ולעומת זאת, לוח תכנון שנתי מציג תמונה רחבה יותר. לדוגמה, כאשר מזמינים לוח תכנון שנתי 2019, ניתן לשלב בלוח צבעים שונים או סימונים לפי מחלקות, קבוצות עבודה או משימות על פי חלוקה לימים וחודשים וכך ניתן לנטר ולערוך בקרה על התקדמות העבודה, על השגת יעדים וייעול מהפן הארגוני.

בהזמנת לוח תכנון שנתי, כמו למשל לוח תכנון 2019 המחולק לחודשים וימים, אפשר להזמין גם עיצוב אשר כולל מראש תאריכים מיוחדים כגון חגים וימי חופשה ובכך להקל על ההערכות השנתית.

לוח שנתי או לוח תכנון שבועי – איך בוחרים?

יש מגוון רחב של לוחות תכנון אך הבחירה צריכה להיעשות על פי הצורך של הלקוח, תוך התייחסות לגודל ומאפייני המקום בו מתכננים להציב את הלוח ואילו מטרות הוא אמור לשרת.

כדי למצוא לוח תכנון המתאים ביותר עבורכם, על פי חלוקה ומידות, אתם צריכים לפנות לחברה איכותית המתמחה בייצור לוחות תכנון מחיקים באופן אישי לכל לקוח.

סגור לתגובות על לוחות תכנון – עושים סדר בבלגן

מאת:

יאיר אבני, MBA בניהול שיווק, בעל חברת טלמיטינג "מחוץ לקופסה"- תיאום פגישות עסקיות ושיווק עסקים טלפונית למול פלחי מטרה רלוונטיים. מומחה ליצירת לקוחות חדשים ועסקאות לעסקים קטנים ובינוניים SMB בעל 25 שנות ניסיון. טל' ישיר: 054-6811426, משרד: 09-7401987 משרדנו: רח' שנקר 1 הרצליה אתר: www.box1987.co.il

פרסם באתר כ - 46 מאמרים.

.

דילוג לתוכן