היתרונות ברכישה אצל יצרני לוחות מחיקים ישראליים

1 ביולי 2019 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אדריכלות

יש כמובן יצרני לוחות מחיקים גם מחוץ לישראל, אך רכישת לוח מחיק מחברה מקומית מבטיחה לכם איכות ושירות ברמה אחרת.

לוחות מחיקים מתאים למגוון רחב של שימושים, כגון: לימוד, איור, שרטוט, פרזנטציה ותכנון.

יש אנשים אשר רוכשים לוח מחיק לשימוש פרטי אך לוחות מחיקים בעיקר נפוצים בקרב מוסדות חינוך, חברות וארגונים. את רכישת הלוחות ניתן לבצע אצל כל ספק יצור לוחות מחיקים, מקומי או בינלאומי. עם זאת, רכישה מיצרני לוחות מחיקים \"כחול לבן\" מישראל יכולים להציע לכם יתרונות שתתקשו לקבל במקומות אחרים.

רכישה מיצרני לוח מחיק מקומיים-יותר מעידוד התעשייה המקומית

בכל רכישת מוצר תוצרת \"כחול לבן\", אתם למעשה מעודדים את התעשייה המקומית והכלכלה בארץ, אך לרכישת לוח מחיק מחברה ישראלית יש יתרונות רבים נוספים.

חברה ישראלית המתמחה בלוחות מחיקים, מכירה את דרישות השוק המקומי ויכולה להציע לכם איכות גבוהה ביותר תוך התאמה מדויקת לצרכי הלקוח. יצור לוחות מחיקים מחייב מקצועיות רבה, שימוש בחומרים איכותיים וניסיון וליצרן מקומי וותיק מאד יש יתרונות אלו.

חברה מקומית תוכל להיות זמינה עבורכם ולהתאים את ייצור הלוח לדרישות השונות, כגון לוח מרושת להוראת חשבון או מוסיקה, לוח לתכנון שבועי או חודשי, לוח נייד או קבוע וכן הלאה. חברה ישראלית תהיה גמישה יותר בבקשות ליצור לוחות מחיקים בהתאמה אישית ומוצרים ייחודיים.

יתרונות נוספים ברכישת לוחות מיצרני לוחות מחיקים ישראליים

מעבר לכך, אל תשכחו שכאשר אתם רוכשים מוצר מיצרני לוחות מחיקים בישראל, יש לכם \"כתובת\" מקומית לפנות אליה בכל מקרה של בעיה וניתן לערוך שינוי בהזמנה בצורה פשוטה ונוחה יותר.

במקרים רבים החברה תוכל להציע לכם שירות של סוכן מלווה, אשר יוכל לייעץ ולהמליץ על מוצרים מתאימים ולהוות איש קשר בהזמנות עתידיות- יתרון אשר יחסוך לכם זמן רב ולעיתים כסף רב!

יתרון משמעותי נוסף אלו השירותים הנלווים, כגון שירותי התקנה מקצועיים, שירות בשפה העברית וכמובן מתן אחריות מקיפה וארוכת טווח.

היתרון האחרון הוא כמובן המחיר. אחת הטענות היא שייצור מקומי הוא יקר יותר ובמקרים רבים זה אכן נכון, אך כאשר אתם קונים מוצר ממדינה אחרת, כמו לוח מחיק, קחו בחשבון שהתעריף יגלם גם את עלויות הייבוא והמשלוח.

בנוסף, קחו בחשבון את נושא האיכות. רכישה מיצרן לוח מחיק מקומי מבטיחה מוצר שישרת אתכם שנים רבות וכאמור יש לכם \"אבא ואמא\", לעומת רכישת מוצר מחו\"ל שלעיתים הינו עלום ואיכותו מוטלת בספק.

גם בלוחות מחיקים יש רמות שונים של איכויות והבדלים בטיב השירות שתקבלו, לכן וודאו שאתם פונים לחברה מקצועית ובעלת ניסיון המובילה בתחום יצרני לוח מחיק.

 

סגור לתגובות על היתרונות ברכישה אצל יצרני לוחות מחיקים ישראליים

מאת:

יאיר אבני, MBA בניהול שיווק, בעל חברת טלמיטינג "מחוץ לקופסה"- תיאום פגישות עסקיות ושיווק עסקים טלפונית למול פלחי מטרה רלוונטיים. מומחה ליצירת לקוחות חדשים ועסקאות לעסקים קטנים ובינוניים SMB בעל 25 שנות ניסיון. טל' ישיר: 054-6811426, משרד: 09-7401987 משרדנו: רח' שנקר 1 הרצליה אתר: www.box1987.co.il

פרסם באתר כ - 46 מאמרים.

.

דילוג לתוכן