מצאו ההבדלים – לוח מחיק זכוכית לעומת לוח מחיק רגיל – מה עדיף?

1 ביולי 2019 | מאת: | מאמרים בקטגוריה עיצוב

היתרונות של לוחות מחיקים ברורים מאליהם. עכשיו נותר לכם רק לבחור בין לוח מחיק זכוכית ללוח מחיק רגיל.

הם נוחים לכתיבה, קלים לניקוי ומשנים את חווית השימוש מקצה לקצה – אלו הם רק חלק מיתרונותיהם הרבים של לוחות מחיקים. מאמר זה לא מיועד לשכנע את מי שמתלבט אם לקנות לוח מחיק או שלא ולכן לא נרחיב לגבי התועלות של לוחות אלו, אלא רק נעזור לכם להחליט איזה סוג לוח ישרת אתכם בצורה הטובה ביותר: לוח מחיק זכוכית או לוח מחיק רגיל.

סוגי לוחות מחיקים

יש לוח מחיק קבוע ולוח מחיק נייד, לוח מחיק גדול ולוחות מחיקים קטנים. כמו כן, מקובל לסווג את הלוחות המחיקים לשתי קבוצות עיקריות: לוח מחיק זכוכית ולוח מחיק רגיל.

כדי להחליט איזה לוח לרכוש, חשוב להכיר את היתרונות הייחודיים של כל אחד מן המוצרים הללו ולאחר מכן לחשוב מי מהם ישרת אתכם בצורה הטובה ביותר.

השוואה בין לוח זכוכית מחיק ללוח מחיק רגיל

היתרון הראשון של לוח זכוכית מחיק זה המראה האלגנטי. המראה הייחודי מאפשר להשיג שתי מטרות במקביל.

המטרה הראשונה היא יצירת תדמית, שכן הזכוכית משמשת אמצעי חזותי המשדר קדמה ודינמיות. המטרה השנייה היא שילוב הלוח בעיצוב חלל המשרד, כאשר זכוכית משתלבת בצורה אידיאלית בסגנונות עיצוב מודרניים ויוקרתיים. לוח זה לכן יתאים במיוחד לחברות בתחום ההייטק והטכנולוגיה, חברות פיננסים והשקעות ומשרדי עורכי דין גדולים, משרדים השמים דגש רב על יוקרה ועיצוב.

יתרון מובהק נוסף בלוח זכוכית מחיק זו קלות ההתקנה, גם כאשר מדובר בקירות גבס. לסיום, לוח זכוכית פשוט ונוח לשימוש, בזכות הטכנולוגיה המתקדמת המונעת את ספיגת הדיו, אך כדי לוודא שמראה הלוח יישמר למשך זמן רב ללא בלאי או שבר, יש לוודא שאתם רוכשים את הלוחות מחברה מקצועית ובעלת שם בתחום ייצור לוחות זכוכית.

לעומת זאת, לוח מחיק רגיל הוא בעיקר לוח המשמש לצרכים פרקטיים ולכן מתאים במיוחד למוסדות לימוד כבתי-ספר, אוניברסיטאות, מכללות, עסקים קטנים ומפעלים תעשייתיים. יתרון נוסף של לוחות מחיקים רגילים זה המחיר, אשר נחשב לנמוך יחסית בהשוואה ללוחות זכוכית.

אז לא משנה מה תבחרו בסוף- לוח זכוכית מחיק או לוחות מחיקים "רגילים"- בכל מקרה הלוחות האלה יכולים לשמש אתכם נאמנה לצורך לימוד, איור, פרזנטציה, תכנון ומטרות רבות נוספות בהתאם לצרכים השונים שלכם!

סגור לתגובות על מצאו ההבדלים – לוח מחיק זכוכית לעומת לוח מחיק רגיל – מה עדיף?

מאת:

יאיר אבני, MBA בניהול שיווק, בעל חברת טלמיטינג "מחוץ לקופסה"- תיאום פגישות עסקיות ושיווק עסקים טלפונית למול פלחי מטרה רלוונטיים. מומחה ליצירת לקוחות חדשים ועסקאות לעסקים קטנים ובינוניים SMB בעל 25 שנות ניסיון. טל' ישיר: 054-6811426, משרד: 09-7401987 משרדנו: רח' שנקר 1 הרצליה אתר: www.box1987.co.il

פרסם באתר כ - 46 מאמרים.

.