כבר לא צריך להבהל מטבעות אירוסין זולות

26 ביוני 2019 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אירוסין

גם אתה חשבת תמיד שהענקת טבעת אירוסין במחיר זול היא הענקת טבעת לא ראויה? כיום, ניתן להוזיל את טבעת האירוסין בקלות – בין היתר באמצעות תקציב שאתה מגדיר! הימים בהם חנות התכשיטים קבעה כמה תשלם? אינם עוד!

בעידן האינטרנט, קל לדעת מי המוכר שעומד מולך

עד לפני לא מעט שנים, רכישת טבעת האירוסין הייתה סוג של הימור: כל גבר היה מקבל המלצות חמות על חנות ספציפית, תוך שהוא היה צריך לבטוח בנותני ההמלצות ובנציגי החנות. כיום? בעידן האינטרנט בו המידע זורם ללא כל הפסקה, ניתן לקרוא שלל חוות דעת, המלצות והשמצות ופירוט החוויה המלא של כל רוכש שביצע עסקה בחנות.

המשמעות היא שרכישת טבעות אירוסין בזול אינן מסתמנות כרכישת חתול בשק, אלא ליהפך! כל גבר כיום יכול לדעת מהי המשמעות של טבעת זולה, מהי שביעות הרצון של עסקאות מסוג זה ובעיקר: מהם המחירים של טבעות אלו.

טבעת אירוסין זולה – טבעת על פי תקציב אישי

אז מהי טבעת זולה ומה היתרון האדיר שלה? מצד אחד, תוכל להגיע אל חנות תכשיטים המציעה לך מניפה עשירה של דגמים כאשר אל כל דגם מוצמד מחיר. מנגד, תוכל להגיע אל החנות שהשאלה הראשונה שתישאל בה: "כמה כסף תרצה להשקיע בטבעת?". לא טעית – הטבעת מעוצבת, נבנית ומותאמת אל התקציב שאתה תגדיר. 

הגדרת תקציב של 30,000 שקלים? צוות חנות התכשיטים יעצב עבורך טבעת בתקציב זה. יש לך תקציב של כ-5000 שקלים? הצוות ידאג לבנות עבורך דגם מרהיב בתקציב זה. מעבר לכך שאתה קובע את התקציב הטבעת, הרי שאתה יכול לשחק בפרמטרים השונים המרכיבים את הטבעת: הזהב והיהלומים, כך שהעיצוב הוא לגמרי עיצוב אישי!

היהלום יאיר את הטבעת, אך מה יהיה ערכו?

כל טבעת אירוסין משובצת לפחות ביהלום אחד. בהתאם לתקציב העומד לרשותך והסגנון העיצובי שתירצה להיצמד אליו, תעוצב הטבעת עם מספר היהלומים הנבחר. כל יהלום, ללא יוצא מן הכלל, מושפע מ-4 אלמנטים שונים: חיתוך היהלום, משקל היהלום, רמת הניקיון ורמת הצבע. התקציב העומד לרשותך יקבע באילו פרמטרים יבחרו נציגי חנות התכשיטים לטובת עיצוב הטבעת שלך.

לדוגמא, גברים עם תקציב גבוה יותר, יוכלו ליהנות מיהלום במשקל גבוה יותר, וברמות גבוהות יותר של ניקיון וצבע. ככל שהתקציב נמוך יותר, כך היהלום שיבחר יבוסס על מאפיינים צנועים יותר שעדיין לא יפגמו באיכות הטבעת, הנראות שלה והאפקט המרגש שהיא תיצור.

סגור לתגובות על כבר לא צריך להבהל מטבעות אירוסין זולות

מאת:

פרסם באתר כ - 204 מאמרים.

.

דילוג לתוכן