בושם של קיץ

26 ביוני 2019 | מאת: | מאמרים בקטגוריה נשים

כל עונה והבושם שלה ואיך למצוא בושם טוב לקיץ

יש לא מעט דרכים למצוא בשמים איכותיים אבל בשביל למצוא בושם טוב צריך גם לדעת להתאים את הבושם לעונת השנה וגם לאירוע שאליו אנחנו הולכים ומה אנחנו מתכננים לעשות.

לכן יש כמה דגשים לבחירת בושם :

התקציב : כמה אנחנו מתכוונים להשקיע על רכשית הבושם שאותו אנחנו רוצים לקנות, יש בשמים בעלות של עשרות שקלים והם בהחלט בשמים טובים ויש בשמים שהעלות שלהם היא גם מגיעה לאלפי שקלים, לכן לפני הכל אנחנו צריכים לבדוק מה התקציב שלנו וכמה אנחנו יכולים להרשות לעצמנו להשקיע על הבושם.

בושם יוניסקס או בושם לפי מין : אם אנחנו רוצים לקנות בושם שהוא יוניסקס (כלומר בושם שמתאים גם לגברים וגם לנשים) או בושם שמייחד גברים או נשים במיוחד,
אחד הדברים המשמעותיים הוא הבושם שאנחנו רוצים לקנות.

בושם חדש או משהו מוכר : אם יש לכם את הבושם שלכם המוכר והידוע שאתם משתמשים בו כבר הרבה מאוד זמן אז כמובן שאתם לא רוצים להחליף אותו אבל אם חשבתם לנסות ולגוון אין דבר יותר טוב מאשר להחליף מעט את הבושם שאתם רגילים אליו לטובת בושם איכותי וטוב יותר אולי משהו שיותר יתאים לכם.

ההמלצה הטובה ביותר לבושם איכותי וטוב היא מותג הבשמים של נרסיסו רודריגז שבהחלט מביא בשמים מאוד איכותיים עם ריכוז מאוד גבוה שגורמים לכך שהבושם יתאים כמעט לכל סוג של עור וגוף וגם יחיזיק זמן רב יותר מאשר כל בושם אחר.

סגור לתגובות על בושם של קיץ

מאת:

פרסם באתר כ - 101 מאמרים.

.