איך מזהים בקלות מעסה חאפר?

18 ביוני 2019 | מאת: | מאמרים בקטגוריה ספא

בסך הכל רציתם ליהנות מעיסוי מפנק. בפועל? הידיים שנגעו בכם היו של מעסה חאפר שהוא הכל חוץ ממקצועי ואמין. אם גם אתם חוויתם חוויה קצת פחות טובה, דעו כי היא לא מייצגת. רגע לפני שתתאמו את העיסוי הבא שלכם, תדעו בקלות איך לזהות חאפרים ואיך לזהות את אלו האמינים והמקצועיים ביותר!

1.המחיר שניתן לכם נשמע לכם מופרז

גם אם מעולם לא נהניתם מעיסוי מפנק, סביר מאד כי תרימו גבה (וגם בצדק) בעת שהמעסה יתמחר את העיסוי שלו ב-800 שקלים. הדרך הראשונה לזהות את המעסה החאפר והלא מקצועי היא דרך המחיר שהוא מציע לכם. ככלל, המעסים המקצועיים מתמחרים את העיסויים שלהם במחירים הוגנים, ובאורח פלא דווקא אלו נטולי הניסיון ואלו שעושים "עיסוי על הדרך", מרשים לעצמם לגבות יותר. מחיר הגיוני לעיסוי יהיה בין 150 ל-400 שקלים.

2."יש לי את שיטת העיסוי המיוחדת שלי"

אתם מתעניינים אודות מפרט הטיפולים שמציע המעסה, ומגלים כי בתפריט הטיפולים שלו לא נמצא העיסוי השוודי, התאילנדי והרקמות? כאן צריכה להידלק לכם נורה. חשוב מאד שכל מעסה שלא תבחרו, יהיה בעל הכשרה מתאימה – מקורס קצר או בלימודים ארוכים יותר. עיסוי מבוסס על מגע מדויק, שבלי הבנה בסיסית בגוף האדם ובמבנה שלו, לא באמת ניתן לבצע אותו. המעסה איתו אתם מדברים מצהיר בגאווה כי הוא מציע שיטת עיסוי חדשה שאינה נצמדת לשיטות המסורתיות? סביר כי מדובר על אדם שעושה חלוטורות, ולא על מעסה מקצועי.

3."איזה המלצות? כשאגע בך כבר תבין"

רבים אלו שמבקשים המלצות מהמעסה רגע לפני שהם קובעים את העיסוי. מדובר על בקשה לגיטימית שהיא חלק בלתי נפרד מתיאום הציפיות. בעת שאתם מבקשים המלצות ונענים בשלילה, דעו כי משהו כאן לא כשורה. מעסים שברזומה שלהם מאות עיסויים ולקוחות מרוצים, ישמחו מאד לשקף בפניכם את ההמלצות ולהתגאות בהן. מנגד, החאפרים רק יחפשו את הפירצה האפשרית בכדי להימנע מהצגתן.

4.דילוג אלגנטי על שאלון הבריאות המקדים

כל מעסה, ללא יוצא מן הכלל, צריך לדרוש מכם במילוי שאלון בריאות. חשוב להבין כי לא מדובר על המלצה, אלא על חובתו המקצועית של המעסה. דרך שאלון הבריאות הוא לומד להכיר אתכם, את הרגישויות שלכם, המגבלות הרפואיות שלכם, נקודות הכאב שלכם והאזורים הרגישים שכדאי להימנע ממגע בהם. המעסה לא טורח להציג את השאלון? יהיה עדיף להמשיך ולחפש אחר מעסה אחר – כזה שישים את הבריאות שלכם בראש סדר העדיפויות.

סגור לתגובות על איך מזהים בקלות מעסה חאפר?

מאת:

פרסם באתר כ - 148 מאמרים.

.