טיפול בשיער מוחלק

17 ביוני 2019 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בריאות נשים

טרנד החלקת השיער עדיין לא עזב אותנו ויש ביחד עם החלקת השיער המון בעיות שנגרמות.

כולנו היינו עדים למקרים בהם נמכרו ערכות ביתיות להחלקת שיער שגרמו לנשים רבות עוגמת נפש שלא ניתן לתאר ברגע שהשיער שלהן נשר בגלל שימוש באותם חומרים מסוכנים וזה רק מראה עד כמה שימוש בחומרים האלו יכול לגרום נזק רב לשיער ולמי שמתשמש בו ועד כמה זה מכניס את השיער לטראומה, אולי השיער יראה חלק אבל הוא יהיה רחוק מלהיות בריא.

החלקת שיער פוגעת בשיער בגלל החומרים שעובדים איתם, אז בפעם הבאה שאומרים לכם שהחלקת שיער מזינה את השיער, תשכחו מזה, זה בכלל לא נכון, אולי יש מעט ויטמינים בתוך החומרים הכימיים אבל ביחס לכל החומרים הנוספים שיש והשימוש בהם בעת ביצוע החקלת שיער מדובר על כמות מאוד זניחה שלא רק שלא מורגשת כלל אלא אם היא מורגשת זה מאוד מזערי.

אחת השיטות הטובות ביותר לטיפול בישער לאחר החלקה היא שימוש במסכת שיער שמזינה את השיער וחודרת עמוק לשורש השיערה ועל ידי כך גורמת לשיער לחזור לקדמותו עד כמה שניתן, המסכה המומלצת ביותר היא מסכת קוויאר שחור כי מבין כל המסכות האחרות שקיימות היא האינטסיבית ביותר.

מסכות לשיער הן הדרך הטובה ביותר לשקם שיער במיוחד כזה שאולי נראה יפה מאוד וחלק אבל לאחר החלקה השיער לא במיטבו ויש לשקם אותו מהטראומה.

 

סגור לתגובות על טיפול בשיער מוחלק

מאת:

פרסם באתר כ - 101 מאמרים.

.