המדריך לרכישת לוח מחיק גדול

6 ביוני 2019 | מאת: | מאמרים בקטגוריה ניהול ואחזקת מבנים

לוח מחיק גדול משמש הן בתי ספר, הן בתי עסק והן אנשים פרטיים. כיצד לבחור את הלוח המחיק הטוב ביותר?

השימושים הרבים בלוחות מחיקים גדולים

לוחות מחיקים משמשים בימים אלו מגוון רחב ביותר של אנשים, עסקים ומקומות. מסעדות משתמשות בלוחות מחיקים על מנת לציין את התפריט כמו גם את המנות השבועיות המיוחדות שלהם. בתי עסק משתמשים בלוחות מחיקים בעיקר במהלך ישיבות או הדרכות, וזאת על מנת להציג מידע או אסטרטגיות חדשות.

מאמני קבוצות כדורגל או כדורסל עושים שימוש בלוח מחיק על מנת לתכנן אסטרטגיית משחק אל מול הקבוצה המקבילה. בתי ספר מבצעים כיום שימוש אך ורק בלוח מחיק, במקום בלוח הגיר, וזאת מתקיים גם באוניברסיטאות ובמכללות.

לוח מחיק גדול משמש משרדים להדרכות לעובדים, לסדנאות וכו. הוא משמש משרדי הייטק, הנדסה וסטארטאפ לביצוע "סיעור מוחות" הדדי, למו"פ וכו. כמובן שיש ללוחות מחיקים גדולים שימושים נוספים רבים, שתקצר היריעה כאן לפרטם.

כיצד בוחרים לוח מחיק גדול?

לוח מחיק גדול צריך להיבחר דבר ראשון בהתאם לשימוש שלו. ישנם לוחות מחיקים שהם לוחות ניידים, וישנם לוחות מחיקים גדולים שהם מקובעים לקיר. ישנן לוחות ארוכים וישנם לוחות גדולים.

לוחות מחיקים יכולים להיות מחולקים לשניים או יותר, וכך ניתן למעשה לבצע חלוקה של נושאים/ חלוקה של תפריטים.

לוח מחיק גדול יכול להיות גם מיועד לתכנון של משמרות כמו גם תכנון לו"ז או תכנון של מערכת שנתית/ חודשית או שבועית.

את הלוח המחיק צריך להתאים לצרכים השונים,  וכך ניתן יהיה לבצע את ההזמנה.

בנוסף להחלטה לגבי הגודל והרוחב שלו, יש גם להחליט האם מעוניינים שמסביב הלוח המחיק תהיה מסגרת, ואם כן- באיזה עובי.

יש לזכור כי לוח מחיק יכול לשמש גם כלוח מגנטי, על כן יש לקבוע את הגודל גם בהתאם לשימושו כלוח מגנטי במידת הצורך.

המגנטים יכולים לבוא לידי שימוש הן בבתי ספר, הן בגני ילדים והן לשימוש פרטי

לוחות מחיקים שימושיים למגוון הפעולות ומגוון האפשרויות.

אם אתם מתלבטים, ניתן להסתייע באנשי מקצוע העובדים בתחום. למשל, ניתן להיעזר במומחים בחברה וותיקה בארץ המייצרת זה שנים רבות לוחות מחיקים גדולים, וזאת על-מנת שיסיעו לכם להחליט מה הגודל הנחוץ לכם, מהו העיצוב המועדף ומה יעניק לכם את השימוש המיטבי, הקל והנוח ביותר בלוחות.

לא לשכוח בעת הרכישה להצטייד כמובן בטושים מיוחדים המיועדים ללוח מחיק, על מנת להקל על עבודת הכתיבה והמחיקה. הטושים מגיעים במגוון צבעים.

 

 

 

סגור לתגובות על המדריך לרכישת לוח מחיק גדול

מאת:

יאיר אבני, MBA בניהול שיווק, בעל חברת טלמיטינג "מחוץ לקופסה"- תיאום פגישות עסקיות ושיווק עסקים טלפונית למול פלחי מטרה רלוונטיים. מומחה ליצירת לקוחות חדשים ועסקאות לעסקים קטנים ובינוניים SMB בעל 25 שנות ניסיון. טל' ישיר: 054-6811426, משרד: 09-7401987 משרדנו: רח' שנקר 1 הרצליה אתר: www.box1987.co.il

פרסם באתר כ - 46 מאמרים.

.

דילוג לתוכן