איך להיות איש שירות אמיתי

18 במאי 2019 | מאת: | מאמרים בקטגוריה שרות ושימור לקוחות

צור תקשורת אפקטיבית עם מחזיקי העניין

תחושות ורגשות- כאשר הן מודחקות ומוסתרות גורמות בסופו של דבר לכישלונות. יש לשקף  את הרגשות, התחושות, ההצלחות והטעויות שלנו למחזיקי העניין זאת במטרה שהקשר יהיה בריא ומושתת על אמון הדדי.

דע לקבל החלטות בלי חשש

כשאנחנו לא החלטיים ונשארים בספק נוצרת חרדה. ההתלבטות יוצרת בעיות, דאגות ובסופו של יום כישלונות. כדי להחליט צריך לדעת לוותר, לדעת להפסיד יתרון ולתת לערכים שלנו לנצח. אנשים הססניים וחסרי החלטה הם קורבנות של עצמם.

חפש אחר פתרונות

אנשים שחושבים שלילי אינם מוצאים פתרונות ורק מעצימים את הבעיות. עדיף להדליק גפרור מאשר להתלונן שיש חושך. אסור לפחד מטעויות, הן תתרחשנה בכל מקרה. מחשבות שליליות יוצרות אנרגיות שליליות ובסופו של יום – כישלונות.

תהיה אמיתי

מי שמסתתר מהמציאות, מעמיד פנים, משנה החלטות לפי משב הרוח ותמיד רוצה לתת את הרושם שהוא מושלם, בפועל צובר משקל על כתפיו משל היה ענק על רגליים של גמד. אין דבר יותר גרוע מהרגע שבו נחשפת האמת ובניין הקלפים מתמוטט.

קבל את עצמך

חוסר הערכה עצמית וחוסר בטחון במי שאתה יגרמו לך לניכור עצמי שיבוא לידי ביטוי בפעילות. אנשים שלא מקבלים את עצמם הם קנאים, תחרותיים והרסניים. קבל את העובדה שאתה לא מושלם, קבל את דעת מחזיקי העניין מתוך השלמה. דע כי גם הם לא מושלמים.

תאמין…

מי שלא סומך, לא מתקשר, לא נפתח, לא נקשר – לא יוצר קשרים עמוקים ויציבים ולא יודע מהי שותפות אמת. בלי אמון אין מערכת יחסים. חוסר אמון הוא חוסר אמון עצמי ובאמונה עצמה.

סגור לתגובות על איך להיות איש שירות אמיתי

מאת:

פרסם באתר כ - 10 מאמרים.

.

דילוג לתוכן