רוצים לתעד את האיריעוים שלכם

16 במאי 2019 | מאת: | מאמרים בקטגוריה צילום

היום תיעוד האירוע הופך להיות יותר פשוט מאי פעם, ואתם בטח שואלים את עצמכם איך זה קורה ? פשוט מאוד באמצעות פלאי הטכנולוגייה שמאפשרים לנו היום בקלות לתעד כל שלב בחיים שלנו באמצעות וידאו ותמונות.

היום כמעט לכל ילד כבר יש ערוץ יוטיוב שבו הוא מתעד כל שלב בחיים שלו, ואם לא ערוץ יוטיוב אז עמוד אינסטגרם שבו הוא מעלה סטורים ותמונות אז למה בכלל לאירועים עדיין מזמינים אנשי מקצוע לצלם את האירוע.

הרי אפשר פשוט מאוד לפתוח קבוצת ווצאפ ובה כל אחד יעלה סרטון שהוא מצלם ומכל הסרטונים האלו לערוך סרט חתונה מדהים, אבל בכל זאת אנשים בוחרים לפנות לאנשי מקצוע.

הסיבה לכך היא פשוט מאוד, לציייר כל אחד יכול (כן גם ילדים בגיל 4 עושים את זה והם מאוד מוכשרים (לפחות חלקם)) אבל זה שכל אחד יכול לצייר תמיד יהיו אלו שיש להם את הציור הקצת יותר מיוחד הזה, הציור הזה שבאמת מספר סיפור ומביא לכם איזה משהו מיוחד שגורם לכם להתחבר לציור הזה, אותו הדבר בדיוק גם בצילום אירועים, אנשים מעדיפים להזמין איש מקצוע שיצלם את הרגעים המיוחדים האלו ויתעד אותם עם הזווית המיוחדת של האומנות, שיש בה משהו אומנותי.

אז באמת אתם רוצים לתעד אירוע כמו ברית מילה ורוצים להזמין צלם לברית בבאר שבע אתם צריכים מישהו מיוחד, אחד כזה שיתן לכם את המבט שלו בתמונה את מה שהוא מצליח לראות ואחרים לא.

סגור לתגובות על רוצים לתעד את האיריעוים שלכם

מאת:

פרסם באתר כ - 196 מאמרים.

.

דילוג לתוכן