פאות קאסטם לנשים

8 באפריל 2019 | מאת: | מאמרים בקטגוריה קוסמטיקה וטיפוח

העולם של היום הוא בעל התייחסות רבה מאי פעם בעבר למראה החיצוני של האדם. נשים רבות משקיעות כל העת בשמירה על מראה חיצוני אטרקטיבי, ואחת ההשקעות הגדולות ביותר היא בתסרוקות ועיצובי שיער, כאשר פן, צבע, שזירות והחלקות הם טיפולי שיער שעוברות אלפי נשים מדי יום ברחבי ישראל. הבעיה היא עבור כל מי שסובלת מנשירת שיער רצינית או שיער דליל במיוחד. עבור אלו הפתרון הטוב ביותר שיש מזה שנים רבות הוא חבישת פאה מעוצבת.

פאות הן מוצר שמלווה אותנו מזה שנים ארוכות ובגלגולים רבים ושונים, כאשר בתחילת הדרך (ועד היום) היה מדובר בעיקר במענה עבור נשים חרדיות אשר חייבות בכיסוי ראשן ופאות הן דרך מצוינת לכך. כמו כן עשו שימוש בחבישת פאות שופטים, שחקנים ובעלי מקצועות אחרים שהיו חייבים בכך.

בשנים האחרונות הפאות עברו תהליכים רבים שהפכו אותן לשימושיות ביותר גם עבור כל אישה שמעוניינת להשקיע במראה החיצוני שלה, תהיה הסיבה שלה אשר תהיה. ניתן כיום להזמין פאות קאסטם אשר מעוצבות בדיוק לפי הצרכים, הנתונים והמידות של הרוכשת שלהן, כלומר הפאה תהיה בגוונים המשתלבים בשיער הטבעי שלי, בדיוק באורך ובעיצוב שהיא מעוניינת בו ואפילו ברמת צפיפות שמתאימה עבורה על פי רצונה.

פאות קאסטם ניתן להזמין מסוגים שונים כאשר אלו שנחשבים למבוקשים ביותר (והעלות שלהם בהתאם כמובן) אלו הן פאות טבעיות, כלומר פאות העשויות לא מחומרים סינטטיים אלא משיער אדם אשר נאסף בדיוק למטרה זאת ממקורות שונים ברחבי העולם (לרוב מאסיה או דרום אמריקה).

אחת המובילות בתחום של פאות טבעיות ובעיקר פאות קאסטם היא בשמת ברייטמן בעלת סלון פאות בשמת אשר מייבאת, מעצבת ומתאימה פאות ברמה גבוהה במיוחד עבור לקוחות מכל הארץ אשר עולות אליה לרגל. מעבר למכירת הפאות היא גם מעבירה קורסים וסדנאות לימוד כיצד מתאימים פאות ללקוחות, כיצד מטפלים בפאות, גוזרים אותן ואפילו עושים להן פן כדי לקבל את המראה החיצוני המושלם עבור הלקוחה.

העלייה החדה בביקוש לרכישת פאות קאסטם טבעיות מובילה מעצבי שיער רבים להתמחות בתחום זה או להחזיק בצוות שלהם מישהי שמתמחה בכך, ועברה לימודים מקצועיים בתחום זה. סלון פאות בשמת הוא בהחלט מקום מצוין ללמוד זאת.

סגור לתגובות על פאות קאסטם לנשים

מאת:

עידן שלומן הוא מומחה לקידום אתרים בחברת Signup. אם אתה רוצה להתקדם בגוגל, צור עימנו קשר עוד היום באמצעות האתר (http://www.signup.co.il/) - אנו עובדים עם לקוחות מרוצים בישראל ובעולם, מידי יום כבר מעל 15 שנה.

פרסם באתר כ - 103 מאמרים.

.

דילוג לתוכן