איך גם אתם תכבשו את כל המטרות שלכם מאימוני הכושר?

3 באפריל 2019 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אימונים

באימון הכושר הראשון שלכם עם מאמן הכושר האישי, תתבקשו להגדיר מטרה. אינכם צריכים להגדיר בפני עצמכם מטרות גדולות כמו להיות אנשי הברזל או להגיע לאולימפיאדה, אלא שהמטרות קטנות יותר – אך מאד חשובות. איך גם אתם תצליחו לכבוש את המטרות שלכם מאימוני הכושר ב-5 צעדים פשוטים?

1.דעו את המטרה!

הדבר הבסיסי ביותר הוא לדעת מהי המטרה שלכם. אחת הטעויות הנפוצות ביותר שהמון מתאמנים עושים, היא לצאת לדרך עם המאמן האישי מבלי להגדיר מטרה ברורה. מדוע חשוב כל כך להגדיר מטרה? משום שמטרה ברורה מחדירה בכם מוטיבציה, היא מניעה אתכם ולוקחת אתכם קדימה – תרצו או לא.

2.דאגו שהמטרה תהיה מדידה

לא מספיק שתגידו לעצמכם: "אני רוצה לרזות". המטרה שלכם צריכה להיות מדידה, מה שאומר שבעוד כמה חודשים שתבדקו לאן הגעתם, תוכלו להבין האם השגתם את היעד או לא. לכן, המטרה שלכם צריכה להיות מוגדרת באופנים הבאים:

  • אני רוצה לרדת 15 קילוגרמים
  • אני רוצה להוריד את אחוז השומן בגוף ל-X
  • אני רוצה להעלות את מסת השריר ב-Y וכן הלאה

לסיכום: המטרה חייבת להיות מדידה, כך שתדעו האם הצלחתם במשימתכם או לא.

3.פתחו שעונים: תוך כמה זמן תכבשו את המטרה?

בנוסף, המטרה שלכם חייבת להיות עם יעד ברור. כשאתם אומרים לעצמכם: "אני כבר אשיג את המטרה שלי", אתם לא באמת תצליחו לדהור קדימה. חשוב מאד שיהיה לכם תאריך יעד: מהיום לעוד שלושה חודשים, מהיום לעוד חצי שנה וכן הלאה. כך, אתם נשארים נאמנים יותר למטרות שלכם ויכולים לעבוד בצורה קפדנית ויסודית יותר על מה שחשוב לכם.

4.שתפו את הקרובים אליכם במטרה

מאמן כושר אישי בנס ציונה או בכל עיר אחרת שלא תתאמנו בה, ימליץ לכם גם לשתף את החברים הקרובים ובני המשפחה במטרות שלכם. בעת שהמטרה שלכם נשמעת, אתם הופכים יותר מחוייבים אליה. במילים אחרות? לא תרצו לאכזב את אלו שבאוזניהם השמעתם את המטרה שלכם. כך, תעבדו קשה יותר, תתמידו יותר ותעשו הכל בכדי להצליח.

5.דמיינו את התוצאה הסופית!

דבר נוסף שיכול לסייע לכם הוא לדמיין את התוצאה הסופית של המטרה שלכם. הגדרתם לעצמכם למטרה לרזות 15 קילוגרמים? דמיינו איך תיראו בגזרה החדשה, אילו מחמאות ירעיפו עליכם, איך תרגישו וכן הלאה. דמיון התוצאה הסופית הוא כמו סרט שאתם מקרינים בדמיונכם, שבקרוב מאד יהפוך לסרט של חייכם.

סגור לתגובות על איך גם אתם תכבשו את כל המטרות שלכם מאימוני הכושר?

מאת:

פרסם באתר כ - 204 מאמרים.

.

דילוג לתוכן