תורת המספרים – נומרולוגיה בטלפון

23 במרץ 2019 | מאת: | מאמרים בקטגוריה נומרולוגיה

מספר 1

אחד נחשב למספר חזק, עצמאי, דומיננטי,שאפתן ועקבי.  מספר אחד נחשב למספר קשה והישגיו אינם באים בקלות. אולם ה-1 בטוח בעצמו וזוכה להישגים בזכות כוח רצון והתמדה. הוא מעשי, יעיל, יסודי ופעיל, כל עוד מאפשרים לו חופש פעולה.

ה-1 נמצא תמיד במרכז העניינים. הוא אבהי בצורת התנהגותו, לוקח חסות על אחרים, מייעץ, מעודד ומחזק אחרים  בדרך שלו.

דרך חשיבתו הנה מעשית,הגיונית וביקורתית. הוא שמרני בדרך חשיבתו, דתי לעקרונותיו ומאמין בצדק שלו. בתנאים המאפשרים לו פיתוח מחשבה עצמאית, הוא יחפש אחר אתגרים, וירחיב אופקים.

האחד בוגר ברגשותיו, מסור, ואחראי. רגשותיו כנים, ישרים ושקולים. הוא אינו פועל מתוך דחף, אלא באופן הגיוני ורציני. אכזבות רבות בחייו גורמות לו לאבד את האמון במערכות יחסיו עם אנשים. לכן הוא מגלה פגיעות יתר, רגישות ואיפוק.

הוא אינו טיפוס מלחמתי, מחפש שקט ושלווה בכל מסגרת בה הוא נמצא. טוב ואדיב לאנשים אשר מסכימים עם דעותיו. עם המתנגדים הוא מנתק קשר.

 

 

מספר 2

השתיים נחשב למספר מזלי. אנשים אוהבים ותומכים בו, ולכן הישגיו באים בקלות יחסית. באופיו אינו נחשב למספר חזק. הוא פסיבי ותלותי. כאשר השתיים מתלהב, הוא פועל במרץ וביעילות ואינו בוחל בעבודה קשה. דרך חשיבתו הינה הגיונית, אולם הוא פועל בתוך רגש, דבר שגורם לו להפסדים.

הוא מוכשר מאוד, בעל מגוון רחב של כישרונות, אך רובם באופן תיאורטי. זאת בשל חוסר סבלנותו ועצלנותו.  קיים דגש חזק של האם ונשים אחרות בחייו, הוא מושפע מחייהן ומפעילותן לטוב ולרע.

רגשותיו עשירים, מגוונים אך שטחיים ומשתנים. אינו חזק ומלחמתי. פעמים רבות הוא מוותר על שאיפותיו ומפסיד בתחום הרגשי והכספי. הוא עקשן בויכוחים ובטענות, אך לא במעשים.

 

מספר 3

השלוש נחשב למספר מזלי, הרמוני ומתמזג. הוא המספר היחידי היוצר קשר הרמוני עם כל מספר אליו הוא מתחבר. מספר 3 מורה על  הגנה והצלה ממצבים קשים. הוא ניחן בתכונות אופי טובות המזכות אותו בתמיכה ואהדה של אחרים.

נחשב לטיפוס אינטלקטואלי, בעל אופקים רחבים, גמיש בדעותיו, פתוח לשינויים ולהמצאות.

השלוש זקוק למסגרות חזקות ויציבות, כדי שהוא יוכל לגלגל את רעיונותיו, להציב לעצמו אתגרים ולפעול במרחב.

מספר 4

הארבע טוב, משתדל להיות בסדר, לשרת, לעזור ולרצות את כולם. אנשים בדרך כלל לא נוטים לפרגן ולהעריך אותו לעומת מאמציו. הרבה פעמים דברים מעכבים אותו ומכשילים אותו. הישגיו באים לאחר קשיים ומאבקים, ובזכות ניסיון חייו .

אבהי, דאגני בהתנהגותו. הוא נוטה לקחת חסות על אחרים, לעזור, לעודד ולחזק. השפעה דומיננטית יש  לאב ולגברים אחרים בחייו.

הוא עצמאי ובוגר, לוקח אחריות לחייו עוד מגיל צעיר מאוד. הוא מגיע להישגים בכוחות עצמו לאחר עבודה מאומצת  ורצינית.

באופיו הוא חשדן, דאגן, ביקורתי ורגיש. תכונות אלו מפריעות ביחסיו עם אחרים. תכונות אלו מפריעות לארבע  גם בהתפתחותו והצלחתו בתחומים נוספים בחיים.

 

מספר 5

החמש פיקח, ערני, סקרן, ניחן בחשיבה אינטואיטיבית וקליטה מהירה. שעמום ושגרה מוציאים את החמש  מכלל ריכוז וגורמים לו לאי שקט פנימי, לחרדות, לדיכאון ולהרס עצמי.

כלפי חוץ מפגין קור רוח ואיפוק, אולם פנימה הוא חסר מנוחה נפשית ונמצא בתנועה מתמדת מבחינה שכלית, רגשית ופיזית. הוא  ניחן בקסם אישי רב, כושר ביטוי ושכנוע ובמזל טוב.

 

מספר 6

רגשותיו של השש  משפיעים עליו בכל תחומי החיים. הוא פועל מתוך אנרגיות רגשיות שצוברות כוח ומניעות אותו לפעילות חיובית ושלילית. מצב רגשי חיובי גורם לפעילות טובה התורמת ומעשירה את הסביבה, ומצב רגשי שלילי גורם לפעילות של הרס וחורבן או לאפטיה וחוסר התלהבות מהחיים. הוא נחשב לטיפוס פעיל, נמרץ, יוזם, עקשן ומלחמתי.

ניחן באינטליגנציה רגשית, הוא בעל אינטואיציות טובות וחשיבה מעמיקה ובוגרת. גורלו קשור בטיפול רגשי מיוחד בפרט במערכת יחסיו עם האם והילדים, או בעבודה הקשורה לטיפול באנשים ובילדים.

 

מספר 7

למסורת המשפחתית ישנה השפעה דומיננטית על חייו של השבע בכל תחומי החיים, לטוב ולרע. תמיכה ועידוד לחשיבתו ולאמונתו במסגרת המשפחתית מחזקים את השבע ותורמים לפיתוח גישה חיובית לחיים, טוב לב, אדיבות, יושר  פנימי ובטחון בעצמו.

הוא יוצר  תלות באהבה ואהדה של המשפחה וחוסר חיזוקים מצדם גורמים לו כאב שקשה לו להתמודד אתו. מצבים אלו יכולים לגרום לו להכנס לאפטיה, דכאון ובריחה מהמציאות. ניחן בקסם מגנטי המושך אליו אנשים. הוא שמרני בדרך חשיבתו, אינו מתפשר או מגמיש עמדות.

 

מספר 8

נחשב לטיפוס אינטליגנטי, עצמאי, דומיננטי, ופעיל. הוא זקוק לחופש פעולה ומחשבה. מסגרת ביקורתית ומגבילה יכולה להביאו לידי הרמת ידיים וחוסר מעשיות. אופיו וגורלו מורים על הישגים הבאים מתוך נסיון ומאמצים אישיים.

זהו מספר הנחשב למספר קשה אך חזק. גורלו יוצר מצבים של עליות וירידות חדות בחייו.

 

 

 

הוא יכול להיות ביקורתי מאוד, מתקשה להתפשר, להגמיש עמדות ולסלוח. נחשב לטיפוס עקשן ומלחמתי. הוא בטוח בצדק שלו ולכן הוא מוקף אנשים אך למעשה בודד.

אוהב להציב יעדים גבוהים, לבנות וליצור בגדול. אולם פגיעה רגשית או חוסר באתגרים גורמים לו להגיב בצורה הרסנית או אפאטית.

 

מספר 9

גאון אינטואיטיבי, הוא חש ויודע דברים גם בלי ללמוד אותם. כדי לפתח את גאוניותו הוא זקוק לתמיכה רגשית ולחופש פעולה ומחשבה.

רגשותיו עשירים, עמוקים וחזקים. מפאת גורלו הקשה וייחודיותו אין אחרים יורדים לעומק רגשותיו ואינם יכולים להרוות את עוצמת רגשותיו.

ניחן באישיות כריזמטית המושכת אליו אנשים. חכמתו ופעילותו למען הכלל משפיעים על כוחו כמנהיג. גורלו קשור לטיפול באנשים מתוך גישה הומאנית לחיים, יחד עם זאת גורלו קשור בצורה זו או אחרת למלחמות, ולהרס עצמי.

 

אתם מוזמנים להיכנס לאתר שלנו ולהתייעץ 24 שעות ביממה עם מיסטיקנים, אסטרולוגים, נומרולוגים ועוד עשרות מומחים ברוחניות – https://astrologyandmysticsonphone.com/

סגור לתגובות על תורת המספרים – נומרולוגיה בטלפון

מאת:

מיסטיקנים אונליין ליריסז מיסטיקה בטלפון - אנחנו אתר שמאגד בתוכו עשרות מומחי רוחניות שנותנים ייעוץ בטלפון בכל הקשור לשאלות שלכם בחיים, מיסטיקנים בכירים שנותנים תשובות מיד במקום, הנומרולוג, מקצוענים עם וותק וניסיון של שנים וחלקם גם עשרות שנים, בכל תחומי הרוחניות, כמו תקשור מעולמות אחרים, תקשור, פתיחה בתהילים, פתיחה בקלפים און ליין, קריאה בכף יד, קואצ'רית רוחנית, פתיחה בספרי קודש, בדיקת זוגיות לפי הקבלה, קבלת מסרים, תקשור טלפוני, בריאות, ילדים, מזלות: דגים, ביו ארגיה, כתיבת קמעות, העברת מסרים מהמתים, גימטריה, תורת המספרים, קבלה ועוד המון מוזמנים להיכנס לאתר שלנו https://astrologyandmysticsonphone.com/

פרסם באתר כ - 3 מאמרים.

.

דילוג לתוכן