החלפת טבעת האירוסין היא לא כישלון שלך

28 בפברואר 2019 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אירוסין

זה לא שאתה לא גבר רגיש, אלא שעם תכנון הצעת הנישואין ניתן לראות איך הגברים הופכים רגישים ופגיעים יותר. פעם אחת בחיים תבקש את ידה של בת הזוג שלך, וכל אלמנט הכי קטן שעוטף את ההצעה המרגשת חשוב לך. כשמדברים על הצעת הנישואין, מדברים בעיקר על הטבעת הסימבולית שהולכת להיות התכשיט שמייצג את האהבה הגדולה שלך אליה.

טרה היא להעניק טבעת אירוסין יוקרתית שתמצא חן בעינייה. עם זאת, איך עליך לפעול במידה והיא לא תצליח להתחבר לדגם הספציפי? מה שחשוב שתדע הוא שהחלפת הטבעת, היא ממש לא כישלון, ובטח שלא כישלון שלך.

אתה רק יכול לשער מה היא מצפה לקבל

כבן הזוג שלה, אתה יכול לשער מה היא תשמח לקבל. על פי מתנות קודמות שהענקת לה והתכשיטים שהיא עונדת, אתה מבסס את הבחירה שלך בטבעת שתעניק. מאחר ומדובר על טבעת-הפתעה, אתה לא יכול לתאם איתה ציפיות ולדעת בדיוק מושלם מה היא מצפה לקבל. לכן, הורד מעצמך מראש את הלחץ, העומס המנטלי והחשש של "מה יקרה אם…". במידה והיא לא תאהב את הטבעת, תוכלו תמיד להחליף אותה.

על טבעת אירוסין לא באמת אפשר להתפשר

איך אתה אמור להגיב למצב בו היא תבקש להחליף את הטבעת? בהכלה, סבלנות והמון הבנה. במידה רבה, אתה צריך להעריך את בת הזוג שלך על שהיא מספיק פתוחה וכנה איתך. טבעת האירוסין, בשונה מתכשיטים אחרים או מתנות אחרות, היא תכשיט לכל החיים! האם היית רוצה שבת הזוג שלך תענוד בכל יום ובכל רגע ביום תכשיט שהיא לא שלמה איתו? מובן כי התשובה שלילית. על הטבעת האירוסין פשוט ואי אפשר להתפשר.

החלפת הטבעת: מסע רומנטי שלא תשכחו לעולם

הרי שהחוכמה בחיים היא להפוך את הלימון ללימונדה. קרה והיא רוצה להחליף את הטבעת? אל תהפוך את בקשתה לדרמה או עלבון – אלא פשוט תוכל להציע לה שתיגשו יחד אל חנות התכשיטים. אם תחשוב על זה, מדובר על מסע רומנטי שתעברו יחד: אתה, היא וטבעת אירוסין אחת. בכדי לסגור את האירוע בצורה סימבולית, תוכל עם הטבעת החדשה שהיא תבחר לכרוע ברך פעם נוספת.

אז איך בכל זאת ניתן למנוע מצב של החלפת הטבעת?

ככל שתעשה בדיקות מקדימות נרחבות יותר, כך תפחית את הסיכוי כי היא תרצה להחליף את הטבעת:

  • דע איזה צבע זהב היא רוצה – לבן או צהוב
  • האם היא מעדיפה יהלום בחיתוך מסוים
  • האם היא מעדיפה טבעת קלאסית, מודרנית, וינטאז' וכו'…
סגור לתגובות על החלפת טבעת האירוסין היא לא כישלון שלך

מאת:

פרסם באתר כ - 204 מאמרים.

.

דילוג לתוכן