אולם אירועים במרכז בקיץ

21 בפברואר 2019 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אירועים וחתונות

הקיץ הישראלי החם והתוסס, האנרגיה הקלילה והשקיעה המאוחרת הופכים את עונת הקיץ לפופולארית ומבוקשת בקרב מאורסים טריים שמתכננים חתונה.

אם גם אצלכם אין התלבטות ואתם חולמים על חתונת קיץ מושלמת יש מאפיינים ייחודיים לעונה החמה שחשוב לקחת בחשבון בעת תכנון חתונה–

הבטיחו את התאריך מספיק זמן מראש – שילוב בין שיא עונת החתונות לחיפוש אולם אירועים במרכז יוצר ביקושים אדירים כך שזוגות רבים סוגרים תאריך לחתונה שנה מראש ויותר. אם חתונת קיץ היא משהו שאתם לא מתכוונים להתפשר עליו סגרו תאריך מספיק זמן מראש.

הכינו את הכיסים – עולם החתונות מקיים את כללי השוק בכל הקשור להיצע וביקוש – יש ביקוש גבוה מאוד לחתונות קיץ, במיוחד באולמות אירועים במרכז ולכן הן נחשבות יקרות הרבה יותר מחתונות חורף.

כשלוקחים בחשבון את הטמפרטורה הגבוהה ואחוזי הלחות שמטפסים בקיץ מעלה מעלה בחירה במקום ממוזג לחלק המרכזי של החתונה היא הכרחית. יש מגוון רחב של אולמות אירועים במרכז בהם ניתן ליהנות משילוב מושלם של קבלת פנים וחופה בחוץ ואת עיקר הערב – ריקודים וארוחה, מבלים בחלל ממוזג ונעים.

בחתונות קיץ הצבעוניות שולטת וכדאי למנף אותה לטובת האירוע – חלקו לאורחים מניפות צבעוניות שישמשו אותם בשלב החופה ובקבלת פנים ואל תוותרו על משקאות קלים וקוקטיילים צבעוניים וצוננים המשלבים את פירות העונה. שדרוג לקבלת הפנים והקלה קטנה בעומס החום מובטחת.

לבסוף, אל תשכחו את עצמכם בתכנון החתונה – אם תמיד חלמת על שמלה גרנדיוזית ומלאת שכבות ואם אתה חלמת על חליפת חתן בשלושה חלקים חשוב לדעת שהחלומות האלו קצת פחות מתיישבים עם הקיץ הים תיכוני. מומלץ להתאים את השמלה, חליפת החתן וכן את התסרוקת והאיפור למזג האוויר – תסרוקת אסופה ואיפור קליל יחזיקו מעמד הרבה יותר בלחות שהיא חלק בלתי נפרד מעונת הקיץ הקסומה.

סגור לתגובות על אולם אירועים במרכז בקיץ

מאת:

פרסם באתר כ - 17 מאמרים.

.

דילוג לתוכן