טבעת מיוחדת, קלאסית או וינטאז' – מדריך טבעות אירוסין

17 בפברואר 2019 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אירוסין

אין עוד אחד שאוהב אותה יותר ממך, ובטח שאין עוד אחד שמכיר אותה טוב יותר מאשר אתה מכיר אותה. עם זאת, רכישת טבעת האירוסין מסתמנת עבורך כאתגר גדול, כאשר המטרה הברורה היא להפוך אותה לאישה המאושרת והנאהבת ביותר במעמד הצעת הנישואין.

אפשר לומר בזהירות כי בעבר היה קל יותר לרכוש טבעות אירוסין, פשוט מאחר ומגוון הדגמים שהיו מוצעים לרכישה היה מאד מצומצם. מאות הדגמים המוצעים כיום מחולקים לכמה קטגוריות: טבעות מיוחדות, קלאסיות וכאלו בסגנון וינטאז'. הגיע גם הזמן שלך להכיר את הטבעות השונות ואת הקווים המאפיינים של כל סקטור.

טבעת מיוחדת: צבע ייחודי לזהב וחיתוך לא שגרתי

כל אישה רוצה להרגיש מיוחדת בהצעת הנישואין שלה, וזו גם הסיבה שישנה דרישה גדולה לטבעות אירוסין מיוחדות יותר. אז מה הופך את טבעת האירוסין למיוחדת? מספר פרמטרים שונים:

  • ראשית – צבע הזהב. בעוד ישנם דגמים של טבעת אירוסין זהב לבן, גם ישנם דגמים של טבעות מזהב בצבע אחר הנחשב מיוחד יותר – כמו הזהב האדום.
  • חיתוך היהלום – ישנם חיתוכי יהלומים המתכתבים עם הטבעות הקלאסיות והעדינות, אך גם ישנם חיתוכים מיוחדים יותר כמו חיתוך הלב.

טבעת קלאסית: הטבעת בעלת הקו העיצובי העדין ביותר

טבעות אירוסין קלאסיות היו וככל הנראה גם ימשיכו להיות הטבעות הנמכרות והמבוקשות ביותר. אהבה היא דבר קלאסי ונצחי, וכך גם טבעות האירוסין הקלאסיות שפשוט לא יוצאות מהאופנה. הטבעת הקלאסית היא הטבעת הפשוטה ביותר, אך אין זה אומר שהיא נטולת עיצוב. מה מאפיין את טבעת האירוסין הקלאסית?

  • עיצוב עדין ונייטרלי
  • יהלום אחד במרכז הטבעת
  • חיתוך יהלום עדין ואלגנטי

היתרון הבולט ביותר לטבעות האירוסין הקלאסיות הוא העובדה כי הן פשוט מתאימות לכל הנשים. בשונה מטבעות המעוצבות בקווים שונים וכך הן מיועדות לקהל נשים משתנה, טבעות המעוצבות בגוון קלאסי יכולות להתאים לכל אישה, בכל גיל ועם כל סגנון עיצובי מועדף.

טבעת וינטאז': אלמנטים עיצוביים המושפעים ממגמות קודמות

לסגנון הוינטאז' כבר קשה מאד לקרוא טרנד – אלא שמדובר כמעט על קלאסיקה. ניתן ליהנות משלל עיצובים בסגנון הוינטאז' בעולמות הריהוט, הגאדג'טים, האופנה וגם התכשיטים. טבעות אלו מעוצבות בהשראת עיצובים משנות ה-50,60,70, והן מתאימות לנשים החובבות את הז'אנר. חשוב לדעת כי טבעת וינטאז' היא טבעת חדשה לכל דבר, העשויה ממיטב החומרים האיכותיים ביותר. מה שהופך אותה לוינטאז' הוא אך ורק הסגנון העיצובי שלה.

סגור לתגובות על טבעת מיוחדת, קלאסית או וינטאז' – מדריך טבעות אירוסין

מאת:

פרסם באתר כ - 204 מאמרים.

.

דילוג לתוכן