יתרונות וחסרונות דוקרני יונים

23 בינואר 2019 | מאת: | מאמרים בקטגוריה הרחקת והדברת מזיקים

לבעיית היונים, יש כמה וכמה פתרונות, חלקם עובדים יותר טוב וחלקים עובדים פחות טוב, פתרון מאוד בולט לצורך סילוק היונים הוא דוקרני יונים. את הדוקרנים נעמיד בקצה גג משופע או על שלטי חוצות לדוגמא, או בכל מקום אשר היונים מסבות נזק. הדוקרנים גורמים "לאי יציבות" אצל היונים, כאשר הן באות לעמוד ולדגור ובכך מבריחות אותן והיונות אינן משאירות צואה ולכלוך.

קיימים סוגים שונים של דוקרני יונים כגון: דוקרנים עשויים פלסטיק, יש כאלו העשויים נחושת או ברזל, סוג נוסף הוא דוקרן עשוי נחושת כפולה ותוכלו למצוא דוקרני שיטת "עשה זאת בעצמך" אשר תוכלו לרכוש אותם ברשתות כמו אייס או הום סנטר.

לכל סוג של דוקרני יונים קיימים יתרונות וחסרונות לצורך הרחקת יונים מקצועית. נתחיל עם כמה יתרונות, יתרון בולט לדוקרנים עשה זאת בעצמך הוא המחיר הזול שלהם, מכיוון שאתם רוכשים אותם בחנויות כמו אייס או הום סנטר, העלות תהיה נמוכה וההתקנה גם ככה בחינם (מכיוון שאתם מתקינים אותם), דוקרני הפלסטיק גם הם בעלי יתרון של עלות נמוכה וקלים להתקנה, דוקרני הנחושת או הברזל בעלי יתרון מובהק של יעילות גבוהה מאוד.

לאחר שסקרנו את היתרונות, נעבור לחסרונות, למרות היתרון הגדול של דוקרני בשיטת עשה זאת בעצמך, לצערנו יש להם חסרון מובהק, והוא ההתקנה הלא מקצועית, רבים מן האנשים לא יודעים להתקין את הדוקרנים בכדי לקבל את המיטב מהם, החסרון של דוקרני הפלסטיק הוא זמן ההתכלות שלהם, מכיוון שהדוקרנים עשויים פלסטיק הם מתכלים מהר וזמן פעילותם הוא נמוך, חסרון גדול יש לדוקרנים עשויים נחושת או ברזל (למרות יתרונם הגדול) הוא המחיר, מחירם גבוה משמעותית משאר הפתרונות אך יש לכך השלכה על היתרונות.

לסיכום, חשוב לבחור חומר ומוצר טוב בכדי להרחיק את היונים מהבית, מהגג, מהמרפסת או בכל מקום אשר הן מפריעות.

סגור לתגובות על יתרונות וחסרונות דוקרני יונים

מאת:

פרסם באתר כ - 17 מאמרים.

.

דילוג לתוכן