כיצד לבחור מרפאת שיניים?

16 בינואר 2019 | מאת: | מאמרים בקטגוריה גיל הזהב

אם אתם עומדים לעבור סדרת טיפולי שיניים מורכבים ואתם מתגוררים בגבעתיים, כדאי שתיעזרו בקריטריונים הבאים לבחירת מרפאת שיניים בגבעתיים.

את מרפאות השיניים בארץ ניתן לחלק לשתי קבוצות. הקבוצה הראשונה אלו המרפאות והמכונים אשר פועלים תחת הסדר עם אחת מארבעת קופות החולים בישראל. הקבוצה השנייה אלו כל המרפאות הפרטיות. כיצד תדעו באיזו מרפאה לבחור? לשם כך כדאי להיעזר ברשימת הקריטריונים הבאה.

5 קריטריונים בבחירת מרפאת שיניים בגבעתיים

הקריטריון הראשון הוא לפי סוג הטיפול אותו אתם עומדים לעבור. אם אתם זקוקים לטיפולים מורכבים כמו עקירות או השתלות שיניים, רצוי לחפש מרפאת שיניים בגבעתיים אשר מתמחה בטיפולים אלו ומעסיקה צוות מומחים בעל ניסיון.

הקריטריון השני זו רמת האבזור של המרפאה והציוד. כיום יש ציוד מתקדם וחומרים איכותיים אשר יכולים לשפר משמעותית את טיפולי השיניים הן מבחינת חוויית המטופל והן מבחינת התוצאות, ולכן כדאי לאתר מרפאה אשר מאובזרת היטב ומשתמשת בחומרים בטוחים ואיכותיים, בעיקר חומרים אשר עומדים בתקני ה-FDA  או ה-CE  האירופאי.

הקריטריון השלישי זו תודעת השירות של צוות המרפאה, וכאן חשוב להתייחס לכלל אנשי הצוות, החל מפקידת הקבלה אשר קובעת את התורים ועד לרופאים אשר יבצעו את הטיפול בפועל. ככל שהשירות יהיה סבלני ואדיב יותר, כך המטופל יחוש יותר בנוח ולא יפתח חששות אודות הטיפול. כשהמטופל מגיע רגוע לטיפול שיניים, זה בא לידי ביטוי גם בתוצאות. אם אתם חוששים מטיפולי שיניים, כדאי לבדוק שהמרפאה מורגלת למקרים כאלו ויכולה לתת מענה. דוגמה למענה כזה היא אפשרות לבצע את הטיפולים תחת סוגי הרדמה שונים, כולל הרדמה מלאה.

הקריטריון הרביעי זו הרמה המקצועית של צוות הרופאים. גם אלו שאינם חוששים מטיפולי שיניים לא רואים בהם כטיפול מהנה, ולכן חשוב שהרופאים ידעו להתאים לכל מטופל את סדרת הטיפולים הטובה ביותר עבורו, בפרק זמן קצר ככל האפשר. הטיפול צריך לאפשר למטופל לחזור לשגרה במהירות וללא כאבים משמעותיים.

הקריטריון החמישי והאחרון זו רמת המחירים של המרפאה. כאמור, ישנן מרפאות אשר עובדות בהסדר עם קופות החולים ואז חלק מן הטיפולים ממומנים, וישנן מרפאות פרטיות. כך או כך, חשוב שרמת המחירים תהיה סבירה, ללא פשרה על איכות החומרים בהם משתמשים.

גם הקרבה למרפאה היא חשובה, מכיוון שלעתים יהיה צורך ביותר מטיפול אחד. לכן, מומלץ לחפש מרפאה אשר נמצאת בסמוך לאזור מגוריכם או מקום העבודה ושניתן לקבוע אליה תור בשעות נוחות.

 

סגור לתגובות על כיצד לבחור מרפאת שיניים?

מאת:

פרסם באתר כ - 31 מאמרים.

.

דילוג לתוכן