טיפים לבחירת כריות

15 בינואר 2019 | מאת: | מאמרים בקטגוריה שינה

6 טיפים לבחירת כריות שיספקו לכם את שנת הלילה המושלמת.

בכל הקשור לעולם השינה ידוע שבחירת המזרן היא בעלת משקל משמעותי, אולם מסתבר שגם לכריות יש תפקיד חשוב לא פחות. במהלך היום אנו לא תמיד מודעים לעומס אשר מצטבר באזור הכתפיים והצוואר ורק בשעות הלילה, כשאנו הולכים לישון, אנו פתאום מרגישים את הכאבים ואת השרירים המכווצים. כרית איכותית יכולה להפוך את השינה לרגועה ונעימה ולהפחית את העומס המופעל על אזור השכמות, הצוואר והראש.

יש סוגים רבים של כריות – איך בוחרים?

קודם כל חשוב להבדיל בין כריות המיועדות לילדים לבין כריות המיועדות לאנשים בוגרים. ההבדלים יבואו לידי ביטוי בעיקר במידות הכריות אך גם בפרמטרים נוספים כמו בדי הריפוד ומידת הרכות. גם ילדים צריכים כריות נוחות ואיכותיות כדי לישון כמו שצריך, אך כאשר מדובר בבחירה של כריות למבוגרים יש עוד מספר נקודות שצריך לקחת בחשבון.

מספר פרמטרים שצריך לבחון כאשר בוחרים כריות: רכות, בד ריפוד, גובה, התאמה לזווית שינה והיגיינה.

  • רכות – ישנן דרגות קושי בכריות, בדומה למזרונים. לכל אדם נוח משהו אחר ולכן חשוב להתנסות בהנחת הראש על הכריות השונות ולראות איזו דרגת הקושי נוחה ומתאימה לכם.
  • בד ריפוד – כיום יש כריות רבות המגיעות עם בד ריפוד. חשוב מאד לבחור בבדי ריפוד נעימים ומאווררים, שלא יגרמו לכם להזיע במהלך השינה או לזוז באי נוחות. כמו כן, כדאי לבחור בכריות המגיעות עם בד ריפוד הניתן להסרה, כך שתוכלו לכבס מעת לעת.
  • גובה – מבחינת גובה יש 3 סוגי כריות: כריות המגיעות בגובה אחיד, כריות המגיעות עם שני צדדים בגבהים שונים וכריות ממולאות בפתיתים גמישים ואלסטיים המתאימים את עצמם לגוף. הסוג האחרון מבטיח תמיכה מושלמת לצוואר ולראש והוא גם מאפשר שליטה בגובה הכרית בהתאם להעדפה האישית של הלקוח.
  • התאמה לזווית שינה – כל אחד ותנוחת השינה האהובה עליו, אך לא כל כרית אשר נוחה בשכיבה על הגב תהיה נוחה גם בשכיבה על הצד ולכן חשוב לבדוק זאת מראש ולבחור בכריות שתואמת את תנוחת השינה המועדפת שלכם.
  • היגיינה – חשוב מאד שהכריות יהיו עשויות מחומרים המאפשרים שמירה על הייגינה. באמצעות בחירה נכונה של בדים, יצירת תעלות אוורור בין השכבות ושימוש בטכניקות וחומרים המאפשרים נידוף לחות, זיעה ומניעת הצטברות בקטריות, כמו שימוש בסיבי פחם. שינה היגיינית היא שינה נעימה יותר.

טיפ אחרון: בקניית כריות חשוב לבחור בחברה מקצועית, אמינה ובעלת שם, המספקת אחריות נרחבת למוצריה וידועה בייצור ושיווק מוצרי שינה מתקדמים ואיכותיים.

 

 

 

סגור לתגובות על טיפים לבחירת כריות

מאת:

פרסם באתר כ - 31 מאמרים.

.

דילוג לתוכן