מה כבר יכול להיות כל כך מיוחד בבושם

12 בינואר 2019 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אופנה

הרבה פעמים אנשים אומרים לעצמם מה כבר יכול להיות כל כך מיוחד בבושם ולמה בכלל צריך להשקיע בו הרבה כסף והאם לריח יש בכלל משמעות.

אז אני רוצה קודם כל להתחיל בלהסביר שלבושם יש משמעות אדירה !

ולא רק בושם אלא ריח בכללי יש משמעות גדולה עלינו.

לא מאמינים ?

נסו להיזכר כמה פעמים עברתם ליד מאפיה והריח של המאפים גרם לכם להיכנס פנימה ? או אולי כמה פעמים ריח לא נעים גרם לכם להרגיש לא נינוחים ולנסות למצוא מקום אחר לשבת בו.

בנינו בכל מקום תמיד יש מצבים שיש מישהו עם ריח נעים שאנחנו רוצים להיות קרובים אליו לעומת אם מישהו עם ריח פחות לא נרצה להיות קרובים אליו כלל.

אם אתם אולי לא יודעים יש לא מעט מחקרים גם שהראו אנחנו נוטים לפעמים לבחור את בני הזוג שלנו לפי הריח.

הריח הוא כל כך משמעותי שאפילו יש חיות מיוחדית שצדות לפי הריח וכלבי גישוש שאצלם חוש הריח מפותח במיוחד בעזרת הריח יכולים למצוא אנשים משהו שאנחנו כבני אדם לא היינו מצליחים לעשות לעולם.

ואם כבר בושם מיוחד באיזה בושם כדאי לכם לבחור, האמת שיש לא מעט בשמים בעולם הבישום אבל כמו כל דבר בושם זאת אופנה, והאופנה עם הזמן גם משתנה אבל יש דברים במיוחד באופנת הבישום שלא משתנים וריחות שמלווים אותנו כבר עוד מהמאה ה – 20 ויש בשמים שמצליחים לעשות בתקופה קצרה מה שבשמים אחרים לא עשו במשך זמן רב מאוד, אחד מאותם בשמים שמצליח לכבוש אותנו בסערה ובאופן מוחלט הוא הבושם החדש מבית נרסיסו רודריגז ומה כבר כל כך מיוחד בבושם הזה,

מדובר בבושם עם ניחוח רומנטי ובעל תצמית בושם מרוכזת במיוחד שלא משנה גם אם יש לכם לפניכם יום ארוך במיוחד אתם פשוט שמים את הבושם הזה עליכם ויכולים להיות בטוחים שהריח ישאר עליכם גם לקראת סוף היום.

סגור לתגובות על מה כבר יכול להיות כל כך מיוחד בבושם

מאת:

פרסם באתר כ - 196 מאמרים.

.

דילוג לתוכן