מדוע כדאי שלא לצלם את השמלה בבוטיק השמלות?

27 בדצמבר 2018 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אופנה

אירוע החתונה הינו אירוע גדול המצריך ממך ומבן זוגך לבצע לא מעט ארגונים, להיפגש עם לא מעט ספקים ולהתמודד עם התרגשות גדולה. למרות שכל צעד בדרך אל האירוע שלכם הינו משמעותי ומרגש, נדמה כי חלומה של כל בחורה מאורסת הוא להגיע לרגע בו היא מתחילה לחפש את שמלת הכלה שלה. רגע לפני שאת מגיעה לבוטיק השמלות עם המלוות שלך ומתחילה למדוד שמלות, דעי כי כדאי מאד להשאיר את המצלמות והפלאשים מחוץ לתחום.

וכך בעלך לעתיד עתיד לגלות מה תלבשי:

מהפכת הדיגיטל הינה מהפכה של ממש שהפכה את חייהם של כל תושבי כדור הארץ לקלים הרבה יותר. יחד עם זאת, החלפת המידע המהירה, כשם שהיא תורמת – גם יכולה להזיק. בעת שתצלמי את עצמך עם שמלת הכלה, את צריכה לקחת בחשבון כי ישנה סבירות גבוהה כי התמונות יגיעו בסופו של דבר אל בעלך לעתיד. כידוע, שמלת הכלה הינה שמלה הנשמרת בסוד עד לאירוע הגדול, כאשר את הסוד הגדול את רוצה לשמור בעיקר מבעלך על מנת לרגש אותו ברגע האמת. מספיק לו רגע אחד שבן זוגך יכנס לרגע לגלריה במכשיר החכם שלך בכדי להיזכר ברגעים היפים שלכם יחד…

השאירי גם לעצמך אפקט של התרגשות והפתעה:

מעצבים של שמלות כלה ממליצים בחום לכלות העתידיות שלא לצלם את עצמן בשמלה, כאשר המלצה זו מבוססת על ניסיון רב. בעת שיהיה לך תיעוד של עצמך עם השמלה, סביר מאד כי תביטי בתמונה אינספור פעמים, תראי אותה לחברות, תשלחי אותה לדודות ואולי אפילו תתפתי להראות חלק קטן מהשמלה לבן הזוג שלך. התוצאה? אפקט ההתרגשות וההפתעה מתפוגג לו לאט לאט, וכך ההתרגשות הגדולה מהשמלה באירוע הגדול כמעט ולא תהיה נוכחת. במילים אחרות: כדאי שגם את תשמרי דיסטנס משמלת החלומות שלך.

מתי תפגשי בשמלה שוב? במדידות:

כידוע, שמלות כלה לא סוגרים ברגע אחד, אלא שמדובר על תהליך שנבנה לאט לאט. לאחר שתתגבשי על דגם שעליו תעבוד המעצבת, תהיה לך ההזדמנות לפגוש שוב בשמלת חלומותיך בפגישת המדידות. מדובר על כמה פגישות, כאשר בכל פגישה תהיה לך ההזדמנות לתת הארות והערות, כאשר בפגישה הבאה שתגיע לאחר מכן תוכלי ליהנות משמלה שבוצעו עליה כל התיקונים על פי דרישתך. לא אחת נאמר כי געגוע גם יכול להיות בריא, כך שגעגוע אל שמלת הכלה שלך יכול רק להטיב.

סגור לתגובות על מדוע כדאי שלא לצלם את השמלה בבוטיק השמלות?

מאת:

פרסם באתר כ - 204 מאמרים.

.

דילוג לתוכן