רוכשים נכס להשקעה בחו"ל? כל מה שחשוב לדעת

27 בדצמבר 2018 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בניה שיפוצים ונדל"ן

אולי הדבר החשוב ביותר שעליכם להתמצא בו טרם רכישת נכס ההשקעה בחו"ל הוא סוגיית המיסוי המקומית. כל מדינה מציבה תנאי סף ותנאים שונים למשקיעים הזרים, אך ללא כל קשר למדינה בה תשקיעו, חשוב שגם אתם תדעו בקווים כלליים לקראת מה אתם הולכים. השקעה בנכס מחוץ לישראל הינה שונה לחלוטין – החל מיכולת השליטה שלכם בנכס, בחירת הדיירים ותחזוק הנכס על ידכם.

בלי חברת ניהול זה פשוט לא יעבוד:

משקיעים שעברו קורס של השקעות נדל"ן כבר מכירים היטב את ההבדלים שבין השקעה בארץ ובין השקעה בחו"ל. אחד הדברים שאתם צריכים לקחת בחשבון הוא את ההוצאות שלכם עבור חברת הניהול שתדאג לכם לנכס. כידוע, בעת שאתם מתגוררים בתל אביב ונכס ההשקעה שלכם בחיפה, הרי שאתם תוכלו להחתים את הדיירים על חוזים, להגיע לפגישות ולהיות זמינים להם לכל בעיה או שאלה. השקעה בחו"ל עובדת קצת אחרת, בין היתר בגלל המרחק הגיאוגרפי. על כן, מי שידאג לנכס שלכם ולרווחת הדיירים יהיו נציגי חברת ניהול שתעבדו מולה.

סינון ובחירת הדיירים – לא על ידכם:

מה עוד ניתן ללמוד דרך קורס השקעות נדל"ן? סביר מאד להניח כי את הדיירים הראשונים שאיתם תחתמו חוזה אתם תבחרו – זאת מאחר וסביר כי תקבעו פגישות עם דיירים פוטנציאלים מיד לאחר רכישת הנכס, כך שתוכלו גם לחתום על החוזה. לאחר מכן, הסבירות כי אתם תמצאו הדיירים בסיומו של כל חוזה אינה גבוהה, וגם מלאכה זו תהיה שמורה לנציגי חברת הניהול. אם בארץ אתם יכולים לבחור את הדיירים על פי פרמטרים שונים שאתם מציבים, הרי שכאן המלאכה עוברת לידיים חיצוניות. החיסרון? אתם לא באמת יודעים מי גר אצלכם בבית.

אתם פה, הנכס שם: איך תשמרו עליו?

לימודי נדל"ן הינם לימודים שמאפשרים לכם לזהות השקעות איכותיות. מצאתם ביעד בחו"ל נכס הראוי להשקעה? לכו עליו. יחד עם זאת, כן חשוב לדעת כי המרחק שלכם מהנכס לא תמיד מאפשר לכם לבדוק אותו פיסית ולהבטיח כי הוא נשמר על פי הסטנדרטים שלכם. בארץ לעומת זאת, תוכלו דרך קבע להגיע אל הנכס, לבצע בו תיקונים ולהבטיח כי הדיירים שלכם אכן משמרים את איכותו.

סגור לתגובות על רוכשים נכס להשקעה בחו"ל? כל מה שחשוב לדעת

מאת:

פרסם באתר כ - 204 מאמרים.

.

דילוג לתוכן