תנו גם לאב הטרי מתנת לידה!

23 בדצמבר 2018 | מאת: | מאמרים בקטגוריה כללי

אין דבר מרגש יותר מלידה של אישה. זו הסיבה כי החיבוק הגדול שהיא מקבלת לאחר הלידה לא דומה לשום דבר אחר, ובטח שלא ניתן לתאר את ההתרגשות במילים. עם זאת, המון פעמים הגברים, שגם הם נרגשים וגם הם שינו סטטוס בחייהם, לא זוכים לאותו החיבוק. זיכרו: גם לאב הטרי מגיעה מתנת לידה!

גם האב שינה סטטוס – זיכרו זאת!

כל המתנות לרוב מוענקות ליולדת הטרייה, וגם כל ענף המתנות ממותג בצורה כזו המיועדת ליולדת, ולא לאב הטרי. איך שלא מסתכלים על זה, גם הצלע הגברית שינתה סטטוס: הבחור הצעיר הפך לאב! כשמדובר על לידה ראשונה, ההתרגשות הינה התרגשות שיא, ובתוכה קשה לעתים לראות דבר מלבד היולדת שמקבלת את מלוא תשומת הלב. כחברים של בני הזוג או קרובי המשפחה שלהם, יהיה כדאי להעניק תשומת לב חמה גם לאם הטרייה וגם לאב הטרי.

המתנה בסופו של דבר נשארת אותה המתנה:

למעשה, קל מאד להעניק מתנה לגבר באירוע הלידה. איך עושים זאת? המון פעמים מצורפת אל המתנה ברכה יפה. הבעיה הגדולה היא שהברכה נכתבת בצורה אישית ליולדת הטרייה. ואכן, האם הטרייה שזה עתה ילדה אכן גיבורה, אך בתוך כל ההתרגשות והפירגון הגדול שוכחים לחבק גם את הגברים. המתנה הטובה ביותר שתוכלו להעניק היא מארז של שלל פריטים המיועדים לגידול התינוק. הדבר היחיד שנדרש מכם הוא להפוך מתנה ליולדת למתנה המיועדת להורים הטריים. המתנה בסופו של דבר נותרת זהה, כאשר ההתייחסות אל ההורים הטריים ולא ספציפית אל היולדת, משנה את החוויה בכללותה.

חיבוק מהחברים, מתנה מהקולגות למקום העבודה:

ישנם קרובים אל בני הזוג המחליטים לא להעניק אך ורק מתנה המיועדת לתינוק, אלא גם מתנה אישית ליולדת. למרות שהגברים מפרגנים למתנות האישיות הניתנות ליולדת, יהיה זה יפה לשקף בפניהם כי גם אותם רואים. מתנות אישיות לגבר ולאישה יכולות להיות מארזי שוקולדים, צ'ייסרים ממותגים המסמלים שמחה, פמוטים עם הקדשה אישית או ספר תהילים. עם השקעה של עוד עשרות שקלים למארז המפנק המיועד לתינוק, תוכלו ליצור אפקט WOW שירגש גם את היולדת וגם את בן זוגה.

סגור לתגובות על תנו גם לאב הטרי מתנת לידה!

מאת:

פרסם באתר כ - 204 מאמרים.

.

דילוג לתוכן