רקדנית בטן לאירועים – חינה, חתונה ומסיבות

21 בדצמבר 2018 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אירועים וחתונות

אחד האירועים המרגשים ביותר עבור כל זוג אשר נמצא על סף היום הגדול בחייהם (יום החתונה) הוא המסיבה שקודמת בשבוע לאותו היום, בעיקר בקרב בני עדות המזרח – מסיבת החינה.

מסיבת חינה נפוצה מאוד בקרב בני עדות המזרח כאשר לכל עדה טקס מעט שונה משל האחרות, כך שניתן לערוך חינה מרוקאית, חינה טריפוליטאית, חינה עיראקית, חינה פרסית, חינה תימנית, חינה תוניסאית ואפילו חינה הודית. למרות הסגנונות המעט שונים בין חינה של עדה אחת לרעותה, כולן עם משמעות משותפת לחגיגה – טקס חינה המהווה (מאין) טקס אירוסים רשמי בין בני הזוג בטרם נערכת המסיבה הגדולה – החתונה עצמה.

התוספת שמלהיבה כל מסיבת חינה

מסיבת חינה היא מסיבה לכל דבר וכוללת הרבה מוסיקה וריקודים של אורחי האירוע, ושל הזוג עבורו עורכים את החינה. אחת הדרכים הפופולאריות ביותר להרמת המורל במסיבת חינה הוא באמצעות רקדנית בטן לחינה שמגיעה להופעה עם סט תלבושות המתאימות לעדה העורכת את האירוע, ורוקדת לצלילי מוסיקת רקע מסורתית בסגנון אותנטי שישמח את בעלי אירוע החינה ואורחיהם.

רקדנית בטן לאירועים הרוקדת בטקס חינה מגיעה במטרה מוצהרת להוסיף עניין ותוכן לחינה והיא עושה זאת בריקודי בטן שמשלהבים את הנוכחים עם הביגוד הצבעוני, הנצנצים, ותנועות הגוף המלהיבות.

היא לא לבד…

רקדנית בטן לחינה לא מגיעה במרבית המקרים לבדה לאירוע אלא בתוספת של נגנים שונים, בין אם נגני דרבוקה, מתופפים או להקה שלמה שמזוהה עם העדה החוגגת ויודעת איזה מוסיקה לנגן ובאיזה מקצב כדי להתאים זאת לרקדנית הבטן עצמה וגם לנוכחים באירוע.

התוספת של צוות העוטף את הרקדנית יוצר אווירה מועצמת לחוגגי האירוע ומאפשר להם להרגיש באמת בחוויה של השתלבות בטקס מסורתי ואותנטי בדיוק כפי שהיה לפני מאות ואלפי שנים בקרב בני העדה אליה הם שייכים.

פעמיים כי טוב…

הזמנתם רקדנית בטן לחינה והיא שינתה את המסיבה מהקצה אל הקצה עם ריקודים מלהיבים וחוויה אותנטית אמיתית לכל הנוכחים? למה שלא תזמינו אותה גם לחתונה עצמה?

רבים כיום מזמינים מראש רקדנית בטן לחתונה ולא רק לחינה ובכך מבטיחים לעצמם חתונה הרבה יותר אותנטית, מלהיבה ועם נגיעות למסורת של בני העדה שלהם. הדבר נהוג בעיקר כאשר שני בני הזוג מאותה העדה וקהל הנוכחים באירוע, חברים ובני משפחה מזדהים עם ריקודי הבטן המלהיבים לצלילי מוסיקה שהם מכירים "מהבית". אין כל ספק שזו תוספת מבורכת לכל חתונה.

במידה ואתם מתעניינים ברקדנית בטן לאירועים שונים ובעיקר מחפשים רקדנית בטן לחינה ו\או רקדנית בטן לחתונה, אתם מוזמנים ליצור קשר.

 

סגור לתגובות על רקדנית בטן לאירועים – חינה, חתונה ומסיבות

מאת:

פרסם באתר כ - 4 מאמרים.

.

דילוג לתוכן