היתרון האדיר שבבחירת שמלה כלה לגמרי לבד

17 בדצמבר 2018 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אירועים וחתונות

ומה אם היו אומרים לך שאת שמלת הכלה את יכולה לבחור לגמרי לבדך? יותר ויותר כלות בוחרות לעשות את הצעד המרגש בשיתוף פעולה עם המעצבת בלבד – ללא אמא, אחיות או חברות.

 

אפקט ההפתעה: לא רק לבעלך, אלא לכל הסובבים:

 

שמלת הכלה היא השמלה המדוברת ביותר לפני האירוע, לאורך האירוע וגם אחרי האירוע. ממש כפי שאת מחכה ללבוש את שמלת החלומות שלך, כך גם כל קהל האורחים והסובבים אותך. כידוע, המון כלות מגיעות אל סלון הכלות עם צוות של יועצים, מומחים וקרובות משפחה, כאשר המטרה ברורה: לבחור את שמלת הכלה המושלמת ביותר. למרות שמדובר על החלטה שלא כל הכלות מצליחות לקחת או להבין, מה דעתך על בחירת שמלת כלה לגמרי לבדך? אם חברותייך בוחרות שמלות ערב לאירוע לבד, גם את יכולה.

 

שמלת הכלה מבוססת על טעמך ונטיית לבך:

 

היתרון הבולט ביותר שבבחירת שמלת כלה לבדך, הוא פשוט היכולת לבחור את השמלה שאת הכי אוהבת. כשאת מגיעה עם אמך, אחיותייך וחברותייך הטובות, את מושפעות מהדעות של הסובבים אותך. התוצאה? שמלת הכלה שנבחרה אינה בהכרח השמלה שמשקפת את רצונותייך ואת נטיית לבך, אלא שהמון פעמים השמלה הנבחרת היא זו שהייתה הפופולארית ביותר בקרב המלוות שלך. בחירת שמלת הכלה עם המעצבת בלבד מסתמנת כאקט מאד אמיץ ונועז, אך מאחר ומדובר על אירוע של פעם בחיים, כדאי לשקול זאת לחיוב על מנת לבסס את הבחירה הטובה ביותר.

 

בחירת שמלה לבד מבטיחה תהליך קצר יותר:

 

אם כבר היית מלווה של כלה בעבר, את לבטח יודעת: חיפוש השמלה אינו מתחיל ונגמר ביום אחד, אלא שמדובר על תהליך הדרגתי וארוך. לא כל הכלות בנויות לתהליך ארוך שכזה, וישנן כלות שאכן רוצות לסיים את המלאכה כמה שיותר מהר. בעת שתפני אל מעצבת שתעצב עבורך את השמלה המתאימה ביותר למבנה גופך ולגזרות החביבות עליך, את מקצרת את התהליך משמעותית. אינך צריכה להיות קשובה לדעות של אחרים, לתאם את הפגישות בהתאם ללו"ז של כל המלוות שלך ולהתלבט בזמן אמת תוך התחשבות בקולות הנשמעים מצד המלוות והמלווים.

סגור לתגובות על היתרון האדיר שבבחירת שמלה כלה לגמרי לבד

מאת:

פרסם באתר כ - 204 מאמרים.

.

דילוג לתוכן