הצעת נישואין בעולם הדיגיטלי – איך עושים את זה?

17 בדצמבר 2018 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אירועים וחתונות

נדמה כי הצעות נישואין ביעד רומנטי בחו"ל, במסעדה או בבית כבר לא מרגשות ולא מפתיעות. עם זאת, הצעות נישואין על גבי רשתות חברתיות ממשיכות לגרוף תגובות נלהבות ובעיקר לייצר חוויה בלתי נשכחת עבור האישה המאושרת שמקבלת טבעת וסטטוס חדש – מאורסת.

נוסטלגיה ומודרנה: מייל של אהבה:

הטכנולוגיה מתקדמת כל כך מהר, עד שעבור רבים תיבת המייל כבר מסתמנת כ"חידוש מיושן". כך, ישנם אלו שרואים בשליחת מייל של אהבה אקט נוסטלגי יותר ותמים יותר. אם אתה גבר שאוהב נוסטלגיה ורומנטיקה, שליחת מייל אהבה שבסופו הבקשה להצעת נישואין, יכולה להיות רעיון נפלא. בת הזוג שלך מקבלת לאורך יום העבודה שלה כמות גדולה מאד של מיילים, וסביר מאד כי המייל האחרון שהיא מצפה לו הוא מייל הצעת הנישואין. תוכל לכתוב לה מילים של אהבה שיעלו לה חיוך, כאשר השורה התחתונה תהיה לבקש את ידה. את המייל יהיה כדאי לשלוח לה בעת שאתה ממתין לה מחוץ למקום עבודתה, כך שמיד לאחר קריאת המייל תוכל לבקש את ידה עם הטבעת.

מול כל החברים: סטטוס בפייסבוק:

הרשת החברתית פייסבוק היא כבר מזמן לא רק רשת חברתית, אלא גם זירה פורחת שבה המון גברים מחפשים דגמים של טבעות אירוסין מעוצבות, זוגות מחפשים בפלטפורמה זו המלצות על מתחמי אירועים וכמויות הלייקים הזורמות על תמונות של זוגות מאורסים ונשואים אדירה. אם אתה מחשיב עצמך גבר נועז שעושה הכל ובגדול, תוכל לפרסם את סטטוס הזהב שלך: להציע נישואין לאהובתך על גבי הפייסבוק. מומלץ דווקא שלא לתייג אותה, זאת בכדי לתת לסטטוס לצבור לייקים ותגובות נרגשות. והיא? כשהיא תראה את הסטטוס היא לא תאמין שזה באמת קורה…

רק לקבל ממנה לייק: תמונה של הטבעת באינסטגרם:

אי אפשר לדבר על הצעות נישואין בעידן הדיגיטלי מבלי להזכיר את האינסטגרם: תוכל להעלות תמונה של הטבעת שקנית לה, בצירוף כמה מילים שיבהירו לה מעל לכל ספק כי זוהי הצעת הנישואין שלה. היא רגילה לעשות לך לייקים, אך הלייק הבא שלה יהיה על טבעת האירוסין שהיא עומדת לקבל ממך ממש בעוד כמה רגעים.

סגור לתגובות על הצעת נישואין בעולם הדיגיטלי – איך עושים את זה?

מאת:

פרסם באתר כ - 204 מאמרים.

.

דילוג לתוכן