לא משחק ילדים: כך בוחרים כסאות לבית עם ילדים

10 בדצמבר 2018 | מאת: | מאמרים בקטגוריה רהיטים

כזוג צעיר ללא ילדים היה לכם חופש לבחור את כל שעולה על דעתכם: ספה יוקרתית מקטיפה, שטיח פרסי בעבודת יד וגם כסאות מרופדים. כעת, כשהילדים נכנסו לחייכם והכניסו אליהם המון אור ושמחה, אתם צריכים לחשב מסלול מחדש, לפחות בכל הקשור לעיצוב הבית בצורה נכונה. גם אתם רוצים להתחדש בכיסאות? כך תבחרו את אלו המתאימים ביותר:

בשלב זה, כדאי לוותר על כסאות עם ריפוד:

הטיפ הראשון אליכם הוא לוותר על מרופדים. לרוב, הכסאות מיועדים לפינת האוכל, שבה כאמור מארחים את בני המשפחה והחברים ונהנים יחד מזמן איכות. הבחירה הטבעית של המון אנשים היא בכסאות מרופדים, פשוט מאחר והם נוחים יותר ומאפשרים ישיבה ממושכת. עם זאת, כסא מרופד בבית עם ילדים קטנים אינו בדיוק הוצאה משתלמת. הילדים לא תמיד אוכלים רק מהצלחת, וכך הספגטי האדום או כריך השוקולד מגיעים במגע עם הריפוד וכך נוצר לו כתם. לכן, יהיה כדאי לרכוש כסאות ללא ריפודים, ולהסתפק בריפודים תומכי-כסא הנקשרים מסביב לכסא, וכך יהיה ניתן גם לכבס אותם.

העדיפו כסאות מחומרים איכותיים שיבטיחו עמידות:

אולי כזוג צעיר לא הענקתם חשיבות גדולה כל כך לאיכות החומר ממנו עשוי הכסא. כעת? מדובר על אחד הדברים החשובים ביותר. ילדים זה שמחה, ואותה שמחה באה לידי ביטוי גם בריצה של הילדים בבית עם הצעצועים שלהם, שלא אחת פוגעים גם ברגלי הכסאות. בעת שתבחרו בכסאות איכותיים ועמידים, גם פגיעה של צעצועים שונים כמו מכונית עם שלט לדוגמא, לא תיצור בהכרח שריטה או סדק על הכסא. כסאות עם עמידות גבוהה יותר מפחיתים את הסיכוי לפגיעה חזותית בכסאות.

המשפחה עומדת להתרחב? קנו עוד כסאות:

ודבר נוסף שחשוב לזכור הוא שתמיד ישנו סיכוי שהמשפחה שלכם תתרחב. לכן, במידה ואתם נמצאים בשנים הראשונות בהן אתם מגדילים את התא המשפחתי, יהיה נכון לחשוב כמה שנים קדימה במעמד רכישת הכסאות. הטעות שעושים המון פעמים היא לרכוש מספר כסאות בהתאם למספר הנפשות בבית. ומה קורה בעת שנולד ילד נוסף? חסר לו כסא. קנו עוד כמה כסאות נוספים, כך או כך יהיה בהם שימוש.

סגור לתגובות על לא משחק ילדים: כך בוחרים כסאות לבית עם ילדים

מאת:

פרסם באתר כ - 204 מאמרים.

.

דילוג לתוכן