איך לבחור מזרונים אורטופדיים?

9 בדצמבר 2018 | מאת: | מאמרים בקטגוריה כללי

מזרונים אורטופדיים יכולים לשפר באופן משמעותי את איכות השינה שלכם, לכן חשוב לבחור מזרון באיכות גבוהה

לא בכל יום קונים מזרונים וגם לא מחליפים אותם כל כך מהר. למעשה, מזרון איכותי יכול לשמש אתכם במשך 10 שנים עד שיגיע העת להחליף אותו בחדש. מסיבה זו חשוב מאד לבחור היטב את המזרון עליו אתם ישנים, מכיוון שכבר הוכח שיש קשר בין איכות המזרון לאיכות השינה ואתם הרי, רוצים לישון טוב.

השפעת המזרון על השינה

השינה על מזרונים אורטופדיים היא הבחירה המובילה כיום בעולם השינה. מזרונים אורטופדיים מעניקים לגוף את התמיכה שהוא זקוק לה, מפזרים את העומס  הנובע ממשקל הגוף ומונעים כאבים. כשיש מזרון איכותי אפשר לישון בצורה רגועה, טובה ורצופה. מעבר לנוחות השינה יש חשיבות גם לשינה בריאה. כאשר בוחרים במזרון איכותי אתם יודעים שבדי הריפוד והשכבות השונות מהן מורכב המזרון, מנדפות זיעה, דוחות אבק ונוזלים ומונעות הצטברות בקטריות וריחות לא נעימים. כל אלו מובילים לשינה היגיינית ובריאה.

איך בוחרים מזרונים אורטופדיים?

לא כל מזרון המתיימר להיות אורטופדי הוא אכן כזה, לכן ההמלצה הטובה ביותר היא לרכוש את המזרון מחברה אמינה, מקצועית ובעלת שם. בחברה כזו תדעו שכל מזרון עשוי משכבות המיועדות לתת מענה מושלם לקימורי הגוף, לספק תמיכה מירבית למשקל הגוף, לפזר בצורה אחידה את העומס על השרירים והרקמות ולספק נוחות ללא פשרות.

בהולנדיה דואגים לכם למזרונים אורטופדיים העשויים מחומרים איכותיים ומיוצרים על פי הנדסת שינה מתקדמת. המזרונים שלנו היגיינים ומאווררים, נוחים, עמידים ומפנקים, ומיועדים לספק לכם שינה טובה למשך שנים רבות. בהולנדיה רואים בכל לקוח חלק מהמשפחה ודואגים להמליץ לו על מזרון מתאים שיוכל לשרת אותו נאמנה, והכל במסגרת התקציב העומד לרשותו. להשלמת חוויית השינה תוכלו לרכוש גם כריות נוחות שיספקו א התמיכה הנדרשת לאזור הצוואר והשכמות ויאפשרו לכם לקום רעננים, ללא כאבים או תחושת עייפות.

רוצים גם אתם לישון על מזרונים אורטופדיים ולזכות בשינה נוחה, טובה ומפנקת? בואו לאחד הסניפים של הולנדיה והצטרפו למשפחה!

סגור לתגובות על איך לבחור מזרונים אורטופדיים?

מאת:

פרסם באתר כ - 31 מאמרים.

.

דילוג לתוכן