ארונות לרכב עבודה

25 באוקטובר 2018 | מאת: | מאמרים בקטגוריה כלי רכב אחר

ארונות לרכב עבודה

אם אתם מעוניינים בזיווד רכבי עבודה בהתאמה אישית לצרכים שלכם ולגודל הרכב – בטח תשמחו לדעת שעכשיו זה אפשרי הן ברכב מסחרי גדול, הן ברכב מסחרי בינוני והן ברכב מסחרי גדול. ארונות לרכב עבודה מיועדים לאחסון של כלים, ציוד וחומרים והם מתאימים בדיוק לצרכים שלכם, למשל מבחינת מודולריות, מידות (אורך, רוחב, גובה) ועוד.

ואתם יכולים להסיר דאגה מלבכם כי תמיד ארונות לרכב עבודה הם בטוחים לשימוש ואיכותיים, אך כדי להבטיח זאת עליכם לעשות שימוש בארונות לרכב עבודה של חברת USAGהחברה שמאז הקמתה בשנת 1926 חרטה על דגלה את האיכות וברשותה תקן SA 8000. תקן זה מבטיח שמוצרי החברה (למשל ארונות לרכב עבודה) עומדים בתקנים האיטלקים המחמירים בתחום הבטיחות ומיוצרים בהתאם.

 

אבל זה לא הכל…

למעשה זוהי רק ההתחלה, כי תקן זה גם מבטיח שמוצרי החברה עומדים בחוק האיטלקי בתחום איכות הסביבה ויתרה מזאת – בסטנדרטים אתיים של דיני עבודה וזכויות אדם שנקבעו ע\"י האו\"ם. ובמילים אחרות – כשאתם רוכשים ארונות לרכב עבודה  של החברה אתם נמצאים בידיים הכי טובות שיש.

אמנם ארונות אלו מתאימים למקצוענים בלבד אבל אפשר להשיג אותם גם בארץ. למעשה כל שעליכם לעשות הוא דבר פשוט – לפנות לחברת שמרון טכנולוגיות שהיא המפיצה הרשמית והבלעדית של מוצרי USAG בארץ. אתם יכולים לפנות באמצעות הטלפון, המייל או להשאיר הודעה באתר האינטרנט של החברה אבל האמת חייבת להיאמר – דרך הפנייה לא רלוונטית.

 

החברה שמבינה אתכם

למעשה, בכל דרך שתפנו לחברה תמיד תיהנו מארונות לכלי עבודה איכותיים, ממחירים שפויים וממענה מקצועי לכל שאלה. החברה שמה בראש מעייניה את שביעות רצון לקוחותיה, כך שאתם נהנים משירות ברמה גבוהה, מאתיקה מסחרית, ממחויבות ובעיקר הבנה ואכפתיות לצרכים ולדרישות הספציפיים שלכם.

גם כאן אתם יכולים להסיר דאגה מלבכם מסיבה נוספת – החברה מתעדכנת באופן קבוע בחידושים בתחום הזיווד לרכב בכלל ובתחום ארונות לרכב עבודה בפרט. המשמעות היא שלא רק שהגעתם למחוז חפצכם, אלא גם שאין לכם מה לחפש במקום אחר. ואגב, פגישת הייעוץ הראשונית היא חינמית כך שאין לכם מה להפסיד אלא רק מה להרוויח.

סגור לתגובות על ארונות לרכב עבודה

מאת:

פרסם באתר כ - 13 מאמרים.

.

דילוג לתוכן