מה יוצר את ההתרגשות הגדולה שבבר מצווה בירושלים?

24 באוקטובר 2018 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אירועים וחתונות

מהתייעצות עם המעגל הקרוב אליכם נדמה כי קיבלתם המלצה חד משמעית: לחגוג את בר המצווה של ילדכם בירושלים, עיר הבירה של ישראל. חייבת להיות סיבה להמלצות הרבות שאתם מקבלים, כאשר הסיבה היא האירוע המרגש שמצפה לכם. חגיגות מצווה אחרות המבוססות על אירוח במתחמי אירועים או במועדוני ילדים יכולות להיות נחמדות, אך הן לא יכולות להתחרות עם הטעם הייחודי שיש בירושלים. אז מה גורם לכך שאירוע שכזה הוא המרגש ביותר?

הנוף המרהיב, המרגש והנצחי של העיר ירושלים:

ירושלים של זהב. האם צריך להוסיף עוד משהו? העיר ירושלים מושכת אליה מאמינים רבים מכל הדתות ומכל העולם. העיר ידועה בנוף המרהיב שלה, בחומות העתיקות, בפינות המגלמות בתוכן מורשת עשירה ותרבות היסטורית מרתקת. אירוע בר מצווה בכותל מאפשר לכם לחגוג עם הנוף המרהיב הזה – נוף ששום אולם אירועים לא יכול להתחרות איתו. בעוד ישנן חגיגות מצווה שמושקע בהן עיצוב מודרני בעשרות אלפי שקלים, נדמה כי התפאורה המרגשת ביותר מוצעת לכם בחינם בחסות העיר ירושלים.

קהל האורחים שעוטף, אוהב ומחבק:

העיר ירושלים אומנם נותנת את הטון ואת האווירה בכללותה, אך לא ניתן להמעיט בערכם של האורחים שלכם. אירועים הנערכים בירושלים הם מטבע הדברים אירועים אינטימיים ומשפחתיים יותר, כך שאוטומטית האירוע מרגש יותר. לא אחת ישנה נטייה להאמין כי ככל שהאירוע יהיה גדול יותר ועם מספר מוזמנים רב יותר, כך הוא יהיה מוצלח יותר. בפועל, ההיפך הוא הנכון: האירוע האינטימי, הקטן, המחבק והמשפחתי, הוא זה שמאפשר לכם להיות אחד עם השני ברגעים המיוחדים והנדירים המגיעים פעם אחת בחיים.

מסיפורים על ירושלים – לאירוע בירושלים:

לא ניתן להתעלם מהעובדה כי ישנם המון ילדים המגיעים לגיל 13 מבלי שהם ביקרו בעיר ירושלים. ילדים הגדלים על אורח חיים מסורתי לבטח ביקרו בעיר, אך דווקא הילדים החילוניים שומעים רק סיפורים על ירושלים מבלי שהם ביקרו בה. אם כן, אירוע המצווה המתקיים בירושלים הוא הזדמנות נפלאה ליצור את השידוך הראשוני וההיכרות המרגשת עם העיר. אם שאלתם את עצמכם מה מביא המון ילדים לרצות לחגוג בעיר הבירה של הישראל, הנה התשובה: מפגש יחיד מסוגו המתרחש בפעם הראשונה!

הפער שבין אירועים אחרים ובין אירוע זה:

סביר להניח כי טרם חגגתם אירוע בירושלים. יחד עם זאת, ישנה סבירות גבוהה מאד כי חגגתם כבר במתחם אירועים כזה או אחר. ישנו פער גדול מאד בין ימי ההולדת הקודמים ובין אירוע המצווה, כאשר אותו פער יוצר את ההתרגשות הגדולה. אם ימי ההולדת הקודמים נחגגו עם אטרקציה המתאימה לילדים, קהל המבוסס בעיקרו על ילדים ועוגת יום הולדת, הרי שאירוע המצווה מגלם בתוכו סטנדרט אחר: האטרקציה היא העיר ירושלים, הקהל הוא בעיקר בני המשפחה ועוגת יום ההולדת מתחלפת בארוחת בוקר עשירה ומפוארת. אותו פער בדיוק יוצר את ההתרגשות הגדולה!

סגור לתגובות על מה יוצר את ההתרגשות הגדולה שבבר מצווה בירושלים?

מאת:

פרסם באתר כ - 204 מאמרים.

.

דילוג לתוכן