לפעמים חלומות מתגשמים – Yes I Do זו התשובה

15 באוקטובר 2018 | מאת: | מאמרים בקטגוריה תכשיטים ויהלומים

כשאת יודעת בדיוק איזו טבעת את רוצה ולא מצליחה למצוא אותה בשום מקום, Yes I Do זו התשובה

אפשר ללמוד הרבה על אישה מהתכשיטים שהיא עונדת, לכן אנו מבינים כמה חשוב לך לבחור באופן אישי כל תכשיט ותכשיט, כך שהם ישקפו את האישיות הייחודית שלך. רק מי שיודעת בדיוק מה היא רוצה, מבינה כמה קשה להתפשר על טבעת שיש לעוד נשים רבות. לכן, אנחנו מציגים בפנייך קולקציה מרהיבה של טבעות יוקרה איכותיות, שעוצבו בדיוק עבור נשים כמוך.

את חולמת – אנחנו מגשימים

אין סיבה לכתת רגליים בין חנויות תכשיטים שונות, כשאפשר למצוא טבעות מעוצבות בדרך קלה ונוחה יותר. באתר שלנו תוכלי להיכנס לקולקציית טבעות מעוצבות, ולהתרשם מסגנונות העיצוב שאנו מתמחים בהם. כל הטבעות שלנו מיוצרות מחומרי גלם באיכות גבוהה וללא פשרות וניתן לזהות אותנו על פי הדיוק ורמת הגימור הגבוהה בכל טבעת וטבעת. אם מצאת טבעת שאת אוהבת, תהליך הרכישה פשוט למדי ותוכלי לבצע אותו גם דרך האתר. אפשרות נוספת היא לתאם פגישה אישית ושם נוכל לכוון אותך לטבעות מעוצבות בסגנון שאת מחפשת. אם את עדיין מתלבטת או שלא זיהית את הטבעת שחלמת עליה, אנחנו עדיין כאן, מוכנים להגשים עבורך את החלום.

בשלב ראשון נתאם פגישה בה תצטרכי להגדיר טווח מחירים ומאפיינים שחשובים לך, כמו צבע הזהב, משקל היהלום וסגנונות עיצוב שאת מתחברת אליהם במיוחד. לאחר מכן נשרטט יחד סקיצה של טבעת החלומות, ונמשיך לייצור אישי של התכשיט המקורי שלך.

כשאת חולמת על טבעת מיוחדת, את רוצה מאחורייך את הצוות המקצועי והמיומן של Yes I Do, שיעצב לך את הטבעת מהחומרים הטובים ביותר, בדרך שתראה גם את כישרונו הרב של המעצב וגם את חוש האסתטיות והאופי הייחודי שלך.

 

סגור לתגובות על לפעמים חלומות מתגשמים – Yes I Do זו התשובה

מאת:

פרסם באתר כ - 31 מאמרים.

.

דילוג לתוכן