ניזוקתם מנזקי טבע? מה עם פיצויים?

15 באוקטובר 2018 | מאת: | מאמרים בקטגוריה חוק ומשפט

תופעות טבע שונות עלולות לגרום לאנושות נזקים חמורים. זה רווח מאוד בתחום החקלאות והמשק אך לא רק. מה עושים כדי לקבל את הפיצויים?

כאשר מתרחשת תופעת טבע חריגה עלולים אנשים ובעלי עסקים שונים למצוא את עצמם מתמודדים עם נזק משמעותי מאוד. פעמים זו קרה עזה או ימי חמסין, שגורמים לנזקים חמורים לבית העסק. היות וקיים ביטוח יש אפשרות פשוטה יחסית לקבל פיצוי עבור הנזקים שהתרחשו. אם כי לא פעם נתקלים אזרחים בקושי של ממש בדרך למצות את הזכויות שלהם.

המקום שלכם להערכת נכסים

אחד התחומים הסבוכים הינו הוכחת שווי הנזק. כמובן שככל שהנזק שלכם גדול יותר כך אתם תובעים פיצוי גדול יותר. בגין העובדה שחברות הביטוח הינן חברות מסחריות לכל דבר, הן כמובן לא תהיינה מזוהות עם האינטרס שלכם. אלא הם יבקשו להוכיח כי הנזק שלכם קטן יותר… כיצד תוכיחו את שווי הנזק? כאן אנחנו נכנסים לתמונה. חברת רוזן טל שמאים הינה חברה שמתמחה בתחום השמאות, ומציעה שירות של הערכה ואומדן נזק. כך שאם ניזוקתם ואתם רוצים להעריך את הנזק חשוב לכם לפנות אלינו.

אנחנו נגיע לשטח ונבצע הערכה מקצועית. כאשר המטרה היא לזהות מהו גודל הנזק ומהו ההפסד שלכם. בהתאם למסקנות תוכלו לתבוע את חברת הביטוח ולקבל את הפיצוי המגיע לכם ביושר. אתנו תהיו מרוצים משירות מקצועי ומנוסה. מהבנה למקום שלכם ורצון להועיל לכם לקבל עת כל מה שמגיע לכם.

נזקי טבע גרמו לכם להפסדים? מעוניינים להגיש תביעה בגין נזקי טבע? רוזן טל שמאים הינה החברה המומלצת שתוכל להועיל לכם לנהל את התהליך הנכון לכם בצורה הטובה והיעילה ביותר. כי חשוב לנו שתקבלו את הפיצויים שמגיע לכם לקבל!    

סגור לתגובות על ניזוקתם מנזקי טבע? מה עם פיצויים?

מאת:

פרסם באתר כ - 31 מאמרים.

.

דילוג לתוכן