העברת חשבונות בשדרות

15 באוקטובר 2018 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בית ומשפחה אחר

עמוד זה יתן לכם מידע כללי על העברת חשבונות בשדרות כגון העברת חשבון חשמל, העברת חשבון גז, העברת חשבון מים והעברת חשבון ארנונה בשדרות. אתם יכולים לבחור אם לעשות את העברת החשבונות האלו אחד אחד מול כל חברה ורשות מקומית או ב 5 דקות בפעם אחת בשירות של מה זה קל להעברת חשבונות
העברת חשבונות בשדרות כשעוברים דירה זה מה זה קל אבל רק אם עושים זאת נכון

מציאת דירה חדשה , בשדרות חוזה שכירות, אריזה, ההובלה, פריקה והרבה סידורים אחרים…. זה לא נגמר, זה לא קל, ודורש התמודדות עם הרבה כאב ראש ומתח נפשי.
אז איך אפשר להגיע ליעדכם החדש בשדרות בצורה הקלה והבטוחה ביותר?

בתקופת הקיץ, החורף, למעשה כל השנה, הולך וגדל מספרם של האנשים העוברים דירה בשדרות
סטודנטים שוכרים דירות לקראת תחילת שנת הלימודים , משפחות עם ילדים וכלבים, אורזים ויוצאים לדרך. כולם צריכים לעשות את אותם הדברים בעת המעבר.

פרוצדורת העברת חשבונות בשדרות על פי רוב היא אחת ה מתסכלות יותר.
אז בואו נראה איזה פעולות נדרשות ואיזה חשבונות צריך להעביר כשעוברים דירה בשדרות:
העברת חשבון חשמל – כדי להעביר את חשבון החשמל על שם הדייר הנכנס . זה מונע חובות, ויכוחים ובעיות בעתיד. בחברת החשמל קוראים לזה \"החלפת צרכנים\" נכנסים לאתר האינטרנט של חברת החשמל ולעשות את הפעולה שם או להוריד את הטופס של החלפת צרכנים או ליצור קשר טלפוני.
העברת חשבון מים בשדרות – צריך להעביר את חשבון המים על שם הדייר הנכנס בפועל. . תצטרכו לפנות לתאגיד המים של שדרות.
גם בהעברת חשבון המים קוראים לתהליך \"החלפת שם משלמים\" וגם במקרה זה יש צורך במילוי בקשה להחלפת משלמים . החתמת בעל הבית, משלם יוצא ודייר נכנס. יש לצרף חוזה שכירות/מכירה חתום ע\"י הצדדים. כמו כן יש לצרף צילום תעודת זהות כולל ספח של כל הצדדים. במידה ומדובר בעסק יש לצרף תדפיס מרשם החברות/עמותות/שותפויות.
העברת חשבון ארנונה בשדרות – בארנונה השמות לתהליך הזה הם רבים: הצהרה בדבר שינוי שם ה\"מחזיק\" בנכס החלפת מחזיקים, שינוי רישום מחזיקים ועוד. גם כאן צריך להודיע לעיריית שדרות על שינוי ה\"מחזיק\" בנכס בעת יציאה מהבית או כניסה לבית. צריך לדווח לשדרות בכתב במועד היציאה או הכניסה לנכס. המסמכים שצריך לצרף הם:
מסמך הצהרה בדבר החלפת המחזיק בנכס.
צילום הסכם שכירות לתקופה של 12 חודשים לפחות, החתום בידי שני הצדדים. צילום תעודה מזהה (תעודת זהות/ רישיון נהיגה/ דרכון ישראלי) של ה\"הדייר\" החדש.
העברת חשבון גז בשדרות – העברת חשבון הגז נעשית רק במקרה של מכירה או רכישה של הדירה ורק במקרה ואין מדובר בבלוני גז.
אם אתם עוברים לבית פרטי או דירה והבית מחובר למערכת גז תצטרכו לקרוא את המונים ולבצעה העברה מסודרת בדומה לחשבון החשמל והמים.
אז מה עדיף לבצע את העברת החשבונות אחד אחד ומול כל חברה ורשות מקומית או ב 5 דקות במקום אחד בשירות של מה זה קל להעברת חשבונות?

סגור לתגובות על העברת חשבונות בשדרות

מאת:

פרסם באתר כ - 1 מאמרים.

.

דילוג לתוכן