קבלו יופי חדש במטבח שלכם

3 באוקטובר 2018 | מאת: | מאמרים בקטגוריה עיצוב פנים

 

היופי הגדול שכולם כוספים אליו בעיצוב הבית בכלל והמטבח בפרט הוא בהישג ידכם ממש!!!

מי מאיתנו לא רוצה לשנות קצת, לשפץ, לחדש… אך כסף מאין?

ולא כולנו ניחנו בכישרון עיצוב יוצא מן הכלל, לחלקינו יש יכולות עיצוב סטנדרטיות ואילו אנו רוצים ומעוניינים מעבר לכך.

לכן חשבו על רעיון נוסף שיכול בהחלט לשנות עבורכם את ההשקפה בשלב הראשון. אך בעיקר ישנה לכם את המראה של המטבח שלכם ובהוצאות כספיות הרבה יותר נמוכות מהמצופה.

לכן אנו מציעים במקום להחליף הכ, לגרד את המטבח מן היסוד ולמחוק אותו מן העולם, לא לפחד לחדש את המטבח הקיים, לבחור שיפוץ מטבח ששומר על ערכים מהמטבח הקודם, אך בעיקר מתמקד בלנות את כל הפרמטרים שבולטים כלפי חוץ וכן את אלו הדרושים תיקון בצורה ניכרת.

זו העזה מסויימת- שינוי סגנון חשיבה. בכן במחשה ראשונית שיפוץ מטבח שכזה יכול להצטייר במוחנו כמו איזה שהוא סוג של התפשרות. אך אין כך הדבר. זה אפילו ההיפך ממש.

מעבר לעובדה המאוד ברורה שעל ידי כך אנו נחסוך כמויות אדירות של כסף. ואת זה מי מאיתנו לא רוצה לממש? מעבר לכך יש מספיק פקרמטרים במטבח שלנו שכלל לא צריכים ודרושים החלפה. לכן זה ממש לא סוג של התפשרות.

מה שנעשה באופן זה של שיפוץ מטבח יהיה בעיקר השענות על גוף הארון המטבח הקיים. את השינוי שנרצה לבצע נבחר לבצע בהחלפה של הדלתות מטבח וזה יהווה את השינוי העיקרי והניכר.

בהחלפה מהסוג הזה החיצוניות עצמה תקבל אופן שונה ותשתנה מן הקצה אל הקצה.

כמובן שכל שינוי נוסף יתקבל בברכה. כגון הוספה של מגירות. הוספה של מתקני פרזול שונים. אך שימו לב כל אלה יוסיפו לנו על הנוחות שזה עיקרי וחשוב, אך זה לא יעשה שינוי בחיצוניות.

כאשר אנו רוצים לשנות מראה למטבח שלנו- יש להתמקד בהחלפה של הדלתות.

שינוי כזה ישאיר אתכם ואת כל הסובבים אתכם פעורי פה של מה שתקבלו ביחס להוצאה שהוצאתם. וכן תהיה פעורי פה מול התוצאה שתקבלו ביחס לעצמה.

סגור לתגובות על קבלו יופי חדש במטבח שלכם

מאת:

פרסם באתר כ - 3 מאמרים.

.

דילוג לתוכן