לעצב את החדר עם ארונות פתיחה בהתאמה אישית

2 בספטמבר 2018 | מאת: | מאמרים בקטגוריה עיצוב פנים

כשאתם מחפשים לחדד את עיצוב החדר שלכם, אך הארונות לא מה שהיו פעם, והם מרגישים חסרים ביחס לארונות שראיתם בחדרים אחרים, ייתכן כי שם נמצאת הבעיה. ארונות פתיחה ניתן למצוא בחנויות ארונות בהתאימה אישית. ארונות אלו גם ישביעו את רצונכם הדקורטיבי וגם יענו על צרכי העיצוב של החדר שלכם. כשאתם בוחרים ארונות פתיחה, מומלץ שתעשו זאת בהתאם למקום האחסון הנדרש בהם. ישנם ארונות 4 דלתות המיועדים לרווקים וזוגות בהתהוות, כמו גם לחדרי נוער, לעומת ארונות 6 דלתות המיועדים למשפחות ולזוגות אשר להם תכולת ביגוד רבה. משהבנתם זאת, הבה ונבין כיצד יש לבחור עיצוב לארונות פתיחה ביתיים.

בחרו את מבנה הדלת הנדרש

מבנה הדלת הנדרש עבור ארונות פתיחה חייב להסתמך על מבני דלתות אחרים שיש לכם בחדרים, כמו למשל דלתות של מזנונים, שידות ואפילו דלתות הכניסה אליהם. הצבע, הצורה, הטקסטורה בה הדלת מוגשת לצופה (חלקה או עם פיתוחי עץ) הם הגורמים לפיהם תצטרכו לגבש עיצוב עבור ארון הפתיחה שלכם. ארונות בהתאמה אישית אשר ייראו הכי טוב שאפשר בחדרים צריכים להיות ארונות שהעיצוב שלהם מתכתב עמם, והדרך הכי טובה לאבחן זאת היא להתבונן על הדלתות.

בחרו את מבנה הפרזול הנדרש

כעת, משבחרתם דלת, תצטרכו לבחור גם את הפרזול הנדרש לארונות שלכם. ארונות בהתאמה אישית צריכים להיות מותאמים לחדרים, ובעיקר לממדים שלהם. אם החדר גדול, בחירת ידית פתיחה קטנה תפספס את מטרת העיצוב ולא תשפיע על התהוותו. בחירת ידית ענקית לארון של חדר קטן תהיה טעות עוד יותר גדולה, משום שכאן תהיה השפעה מידית על העיצוב, אבל לא לכיוון שאתם מייחלים לו. כל הפוקוס יתמקד בה על חשבון גופף הארון וחלקים אחרים בחדר, כגון התאורה, השולחן והמיטה שאנו בטוחים שתכננתם שיהיו נדבך מרכזי בחדר מההיבט הדקורטיבי.

בחרו את הסגנון הפנימי של הארונות

טריקה – אנו ממליצים לבחור בטריקה שקטה ולהבטיח לעצמכם שימוש נוח בארון, ולא כזה שיצריך מכם משנה זהירות על כל צעד שאתם עושים.

מבנה פנימי – אנו ממליצים לבחור ארונות פתיחה מחוררים על מנת שניתן יהיה להרכיב בתוכם עוד מדפים או לקצר/להרחיק מדפים קיימים בהתאם לצרכים המשתנים של אחסון תכולת הביגוד.

סגור לתגובות על לעצב את החדר עם ארונות פתיחה בהתאמה אישית

מאת:

פרסם באתר כ - 82 מאמרים.

.

דילוג לתוכן