קטלוג ארונות בגדים שנת 2018

26 באוגוסט 2018 | מאת: | מאמרים בקטגוריה נגרות

אם אתם מעוניינים לחדש את מצבת הארונות הביתית שלכם, אנו ממליצים על ארונות בגדים הזזה. ארונות אלו ייקחו את הבית שלכם לעולם דקורטיבי שונה לחלוטין ממה שהכרתם ויצרו בו מציאות של עיצוב מפנק וסוחף במיוחד. ארונות בגדים מיוחדים מחכים לכם באולמות התצוגה!

ארונות בגדים לחדרי ילדים

פתרונות האחסון המושלמים לחדרי הילדים שלכם! ארונות הזזה בטיחותיים עם דלת שנפתחת לאט ובהתנגדות ומאידך, בקלות שתאפשר לילד להתמודד עם הדלת. הארונות מבוססים על עיצוב תמונות ילדים בפרונט, על איורי בעלי חיים ונופים מאוירים בצבעים קרים ובהירים. בואו לפגוש במצבת ארונות בגדים יוקרתית לחדרי ילדים.

ארונות בגדים עם מראה

ארונות בגדים עם מראה הם לא מה שהכרתם בעבר. ארונות ילדים מסוג זה מכילים המון סוגים של צבעים במראות שלכם ולא רק את הגוון השקוף. בואו לבחור ארונות בגדים עם מראה צבעונית, יפה ויוקרתית אשר תסחף אחריה את עיצוב החדר כולו. המראה החדשה והדקורטיבית תיראה מצוין בחדר ותיצור עבורכם תנאי נוחות לאיפור והתארגנות ליציאה מהבית. ניתן לרכוש דלת ארון בגדים עם מראה חלקית, כשבחלק אחר של הארון ישנה תמונה מודפסת דקורטיבית.

ארונות בגדים עם תמונות

ארונות בגדים שמתנוססות תמונות בחלק הקדמי שלהם. האם פעם התלבטתם בין ארון לבין תמונה? חצבו את הארון בקיר וקבלו גם ארון וגם תמונה. כשהארון סגור, הדלת היא תמונה, וכשהוא פתוח – אתם נהנים ממצבת מדפים מרובה, עם פתרונות אחסון רבים ומגוונים.

ארונות בגדים עם טלוויזיות

האם אי פעם התלבטתם בין ארון בגדים לבין טלוויזיה דקה? ניתן לרכוש ארון הזזה, וכשהוא סגור – לצפות בטלוויזיה. בואו ליהנות מארון בגדים הזזה יוקרתי עם מסך דק FULL HD.

ארונות בגדים לשנת 2018 מבית א.א ארונות

בחברת א.א ארונות תוכלו למצוא בנקל ארונות בגדים הזזה אשר יתאימו לביתכם ויעשירו אותו מבחינה דקורטיבית. ארונות ההזזה מבית א.א ארונות הם ארונות ייעודיים לכל מטרה: חדרי ארונות, חדרי ילדים וחדרי מבוגרים. ניתן לרכוש ארונות הזזה מרובים ולעבות את חדר הארונות או חדר המגורים או לרכוש ארון בודד להשלמת התקן אחסון חסר. בואו להתייעץ עם טובי המומחים בענף ולבחור את פתרונות האחסון המושלמים לביתכם.

סגור לתגובות על קטלוג ארונות בגדים שנת 2018

מאת:

פרסם באתר כ - 82 מאמרים.

.

דילוג לתוכן