איך לבחור שירות מענה אנושי לעסק שלך?

14 באוגוסט 2018 | מאת: | מאמרים בקטגוריה טכנולוגיה

היום כבר כל בעל עסק יודע – רמת השירות והזמינות הם פרמטרים חשובים בהצלחת העסק. עם השירות של טלאופיס אתה מכוסה.

לא משנה באיזה תחום עיסוק מדובר, בתי ספר, מכלולות, רופאים, בתי עסק קטנים, בתי עסק גדולים ועוד… רמת השירות והזמינות שלכם חשובים מאד לשימור לקוחות ולהצלחת העסק. כאשר יוצר אתכם קשר ספק, לקוח או משקיע פוטנציאלי, הוא עלול לאבד עניין מאד מהר ולחפש עסק מתחרה, אם הוא לא יקבל מענה מידי. מנגד, כבעל עסק, אתה יודע שלעובדי המשרד קשה עד בלתי אפשרי לבצע את עבודתם על הצד הטוב ביותר וגם לענות לכל פנייה ופנייה במהירות. אז מה הפתרון? שירות מענה אנושי.

איך בוחרים את השירות?

יש חברות רבות המציעות את השירות עבור ארגונים ועסקים, וכדי לבחור את השירות הטוב ביותר לעסק שלך, הנה רשימה של נקודות חשובות שתוכל להיעזר בהן:

  • זמינות השירות – כשלקוח מתקשר אליכם, הוא מצפה לשוחח עם נציג אנושי, ולא לקבל מענה אלקטרוני של מערכת ממוחשבת. כדי לוודא שכל שיחה תזכה למענה, אתם צריכים למצוא חברה שתספק את השירות 24 שעות ביממה, כולל סופי שבוע וחגים.
  • איכות השירות – לא מספיק שיהיה מענה, הוא גם צריך להיות משביע רצון, אחרת הלקוח יעזוב. לכן, צוות המענה הטלפוני חייב להכיר את אופי העסק ולהיות בעל תודעת שירות גבוהה, הנכון לענות לכל שאלה בסבלנות רבה. את זה תוכלו למצוא רק בחברה אשר שמה דגש על תהליך גיוס העובדים והכשרתם.
  • התאמת השירות לאופי העסק – כל עסק מתנהל אחרת ויש לו צרכים ייחודיים, גם כאשר מדובר בשני עסקים המתחרים על אותו פלח שוק. בעסקים מסוימים חשוב שלאחר כל שיחה תועבר הודעה לאיש הצוות המתאים בחברה ובאחרים מספיק לקבל דיווח בסוף היום, וכן הלאה לגבי יתר הנושאים הכלולים בשירות מענה אנושי. לכן חשוב שהשירות שיוצע לכם יותאם באופן אישי לדרישות שלכם, וייתן לכם מענה כולל.
  • מחירים אטרקטיביים – מחיר השירות חייב להיות משתלם יותר מהאופציה להעסקת כוח אדם שלכם במשרד שייתן את המענה.

למציאת הפתרון הטוב ביותר לעסק שלכם, אתם מוזמנים למלא את הפרטים ונדאג לחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים. טלאופיס – אתה צריך את זה לעסק שלך.

סגור לתגובות על איך לבחור שירות מענה אנושי לעסק שלך?

מאת:

פרסם באתר כ - 31 מאמרים.

.

דילוג לתוכן