במה כדאי לבחור – מזרן זוגי או שני מזרני יחיד?

12 באוגוסט 2018 | מאת: | מאמרים בקטגוריה עיצוב פנים

מיטה זוגית לא מחייבת מזרן זוגי ובהחלט אפשר גם אחרת.

בכל פעם שרוכשים מיטה זוגית הולכים אוטומטית לכיוון רכישת מזרן זוגי ואפשר להבין מדוע. אולם, יש מקרים בהם דווקא רכישה של שניים בודדים תתאים לכם יותר. באילו מקרים זה מתאים ואיך תדעו במה לבחור? התשובות נמצאות בהמשך המאמר.

באילו מקרים כדאי לרכוש שניים במקום אחד זוגי?

אחת הדוגמאות הנפוצות ביותר, היא במקרה של זוג דתי או שומר מסורת, השומר על הלכות טהרה ומבקש לרכוש מיטה יהודית שאפשר להפריד. במקרה הזה ברור מדוע שניים הם הבחירה הנכונה, אך מלבד זוגות דתיים יש מקרים נוספים בהם זה יכול להתאים.

תשאלו את עצמכם את השאלות הבאות: האם אתם סובלים מתזוזות מרובות של בן הזוג? האם אתם אוהבים תחושת מרחב אישי? האם אתם מעדיפים משטח קשיח ובן הזוג אוהב משהו רך יותר וקפיצי? אם התשובה חיובית, גם לאחת מן השאלות, ייתכן ומזרן בודד הוא הפתרון עבורכם. באמצעות רכישה של שני מזרנים במקום אחד זוגי, תוכלו לישון בנוח על משטח שאתם בחרתם את רמת הקושי שלו, מבלי להתעורר מכל תזוזה של זה השוכב לצדכם. הבחירה הזו אולי אינה נראית לכם קונבנציונאלית במחשבה ראשונה, אך כל מי שסובל מהפרעות שינה ומתעורר בקלות מכל תנועה, יבין כיצד פתרון זה יכול לתת לו מענה. בנוסף, חשבו רגע על כל המיטות המתכווננות הקיימות כיום ותראו שהן בנויות בדיוק על אותו עיקרון, של שני מזרנים כאשר כל אחד מבני הזוג יכול לשלוט בצד שלו, להרים או להוריד ולבחור בזווית הנוחה לו. הרעיון הוא אותו רעיון, גם כשמדובר במיטה זוגית שאינה מתכווננת.

עם זאת, חשוב לציין, שכיום איכותם של המזרונים הזוגיים עלתה והשתפרה מאד, וחלקם מתפארים במנגנונים מיוחדים המאפשרים תזוזה בצד אחד מבלי שהאדם השוכב בצד השני ירגיש זאת. הדרך הטובה ביותר היא לגשת לאחד מאולמות התצוגה ולשכב על המיטה ביחד. לאחר מכן תזוזו מעט או תתהפכו ותראו כיצד זה מרגיש. אין סיבה להרגיש נבוכים, בחנויות רגילים לכך ובמקרים רבים הם אף יציעו לכם לעשות זאת בעצמם. אם הגעתם להחלטה לרכוש שניים במקום אחד, יש כמה דברים שכדאי לדעת.

מה עוד כדאי לדעת?

אם החלטתם לחשוב מחוץ לקופסה, כדאי לבקש שהתפר בשוליים לא יהיה בולט. כך תוכלו להתקרב אחד לשני בלי להרגיש שמשהו מפריע ובולט באמצע. בנוסף, מומלץ לבחור במיטה זוגית המגיעה עם מסגרת כדי שהמזרנים לא יזוזו במהלך השינה. דרך נוספת היא פשוט להלביש עליהם סדין זוגי שיקבע אותם במקומם.

אחד או שניים? הבחירה בידיים שלכם, אך לא משנה מה תחליטו העיקר שתבחרו במזרנים איכותיים של אירופלקס, העושה הכל כדי שבסוף היום תוכלו להרים רגליים ולהירגע במיטה נוחה.

סגור לתגובות על במה כדאי לבחור – מזרן זוגי או שני מזרני יחיד?

מאת:

פרסם באתר כ - 31 מאמרים.

.

דילוג לתוכן