איך להוריד שירים למחשב?

5 באוגוסט 2018 | מאת: | מאמרים בקטגוריה תרבות ובידור

כולנו משתמשים במחשב אישי, פעם מחשבים היו אמנם משומשים למטרות תעשייתיות אחרות כמו ניהול ארגונים, ניהול מאגרים גדולים של מידע וביצוע חישובים מסובכים שרק מכונות יכולות לעשות, אבל היום המחשב האישי נועד בשביל מטרות אחרות לגמרי – לעשות אגודל לפרסומים של חברים מבית הספר הקודם, או להפיץ לחברים הקרובים שלכם סרטון של חתול רוקד שעושה ג'אגלינג. בין היתר, כמו בפלאפון, אנחנו מאוד אוהבים לשמוע שירים במחשב, ולפעמים אפילו מעדיפים להוריד אותם אלינו למחשב במקום לשמוע אותם ברשת. אז איך בעצם מתבצעת הורדת שירים למחשב? אולי זה נשמע פשוט, אבל זה לא כזה פשוט.

קודם כל, ברור לכולנו כי הורדת שירים לא תהיה סתם כזו, אלא דווקא הורדת שירים מיוטיוב, וכמו שאנחנו אוהבים להוריד לפלאפון, כך בעצם נוריד גם את השירים למחשב. בדף הראשי שלנו תוכלו להשתמש בכלי הורדת שירים בחינם, שעונה על אותו הצורך של הורדת שירים מהאינטרנט ישירות למחשב.
איך זה בעצם עובד? למען האמת זה די פשוט, פשוט חפשו את שם השיר שתרצו להוריד מיוטיוב (לפני כן, ודאו כי השיר באמת נמצא ביוטיוב, ורצוי שיהיה מקום ראשון בחיפוש במילת המפתח אותה אתם כותבים), או הזינו את קישור היוטיוב שמוביל לשיר, ולאחר מכן יוצע לכם להוריד את השיר בפורמטים mp3 או mp4, הראשון מתאים לאודיו בלבד (כלומר, ללא הקליפ, רק סאונד), והשני מתאים לוידאו מלא (קליפ עם סאונד) מה שגורם לו גם להיות הרבה יותר כבד.

אנו ממליצים לכם לבצע הורדת שירים מיוטיוב לכל הפלייליסט האהוב שלכם, ואפילו נספר לכם שאנחנו בזמן האחרון עובדים על כלי שדרכו שירות שירים להורדה יהיה נגיש יותר, ובאמצעותו תוכלו להוריד פלייליסט שלם בקליק אחד, ומבטיחים שנשתדל שהכלי יהיה נוח בצורה מיטבית ואף יהיה מסוגל להוריד לכם פלייליסטים שלמים בחצי מהזמן ובקליק אחד, מה שיחסוך הרבה חיפוש שירים והדבקת קישורים, ויהיה לחלוטין הרבה נוח.

עד אז, אל תפסיקו לשמוע שירים, ותהנו!

סגור לתגובות על איך להוריד שירים למחשב?

מאת:

פרסם באתר כ - 1 מאמרים.

.

דילוג לתוכן