ההבדלים בין כספת ביתית לכספת משרדית

5 באוגוסט 2018 | מאת: | מאמרים בקטגוריה צרכנות

במידה ואתם עומדים להתקין כספת בבית או במשרד, חשוב לדעת את ההבדלים בין ההתקנים ולהבין מהם כשלי ויתרונות הבטיחות בכל אחד מהמקומות הנ\\\"ל. בהתאם לכך, תוכלו להבין איזה סוג של כספת אתם צריכים בכל מקום בו תכננתם להציב אותה. בקווי מתאר כלליים, נפרט מה צריך להיות מוכל בכספת ביתית ומה בכספת משרדית ונספק מספר דוגמאות קונקרטיות.

תכונותיה של כספת ביתית

כספת ביתית מגינה על בית, אשר ככל שעד כה היה בית בטיחותי, בלי עבירות פריצה שנעשו כלפיו, היא כספת שמתארחת בבית ללא מערכת אזעקה. בשל כך יש לנקוט בהגנה פסיבית ולהציב אותה במקום כה מוצנע שלא ישאיר עקבות לחברים ולאנשים שלא גרים בבית אך חושדים. הסודיות הזו עשויה להיות בתוך קיר הבטון שלכם כשהוא חצוב, ומוטמעת בו דלת שתשמש לפתיחה. אפשר גם להתקין כספת לבית בתוך ארון ייעודי אשר ייחצב ברצפה הביתית ובקירות הבית.

תכונותיה של כספת משרדית

כספת משרדית נדרשת כאשר במשרד מוחזק רכוש בעל ערך רב או שהמשרד פועל תחת סיווג בטחוני ועל כן זקוק לכספות. בשני המקרים, חשוב להיצמד לסוג התכולה שעתיד להיות מאורח שם, ולבחור כספת למשרד שתתיישב עם האחסון שלה. בדומה לבית, כספת למשרד עשויה להיות מאוחסנת בחציבה בקיר או בארון. רצוי לא לבחור בהתקן אחסון שכבר היה קיים במשרד מקודם, אלא להתאמץ למצוא מקום שאף עובד אחר לא יחשוד בו: בתוך קיר, או בארון חדש ומוצנע היטב על ידיו.

מנגנוני נעילה לכספות משרדיות וביתיות

ניתן לבחור במנגנון מפתח/2 מפתחות, או במנגנון הזנת קוד קומבינציה או במנגנון אלקטרוני לפתיחת ההתקן. חשוב לבחור במנגנון נעילה שיתאים לתכולה שמעוניינים להגן עליה ויהיה חופף להעדפותיכם בתפעול כספות בדרך כלל.

התקנת כספות לבתים ולמשרדים של סייף בטיחות

הכירו את סייף בטיחות, חברת הבוטיק שלכם להתקנת כספות לבית ולמשרד. אם אתם מעוניינים להצעיד את הרכוש היוקרתי שלכם בכיוון הנכון, לאבטח אותו ולדאוג שהוא יישמר כמו חדש, מומלץ לנעול אותו במסגרת כספת ביתית או משרדית. הכספת משמשת גם לאחסון כלי נשק לאנשי כוחות הביטחון וחברות האבטחה הפרטיות. חברת סייף בטיחות כספות תדע מהו דגם הכספת הראוי ביותר עבור התכולה שאתה מבקש להגן עליה. נציגי החברה יספקו לך, בנוסף, גם שירותי התקנה וייעוץ לשדרוג התקן הבטיחות בעתיד.

סגור לתגובות על ההבדלים בין כספת ביתית לכספת משרדית

מאת:

פרסם באתר כ - 10 מאמרים.

.

דילוג לתוכן