דלי הפלא, הדרך לרצפה נקייה

3 באוגוסט 2018 | מאת: | מאמרים בקטגוריה צרכנות

תאמינו או לא, אבל יש דרך נכונה אחת לנקות את הרצפות  ויש דרך לא נכונה. אם אתם, כמוני, שואפים לרצפה נקיה בבית שלכם, אז הנה לפניכם הדרך הנכונה להשיג אותה.

בואו נודה קרצוף וניקיון הרצפות זו לא המשימה הכי מרגשת בסדר היום שלנו, לפחות לא כל עוד אין לכם את דלי הפלא. אני חייבת להודות שעד שרכשתי את דלי הפלא נאלצתי להסתפק במועט. אמנם ניקיתי את הרצפות על בסיס קבוע ועשיתי ככל שיכולתי, אבל אף פעם לא הייתי מרוצה מהתוצאה, כי היא הייתה חלקית בלבד. ואם הרצפות בבית לא ממש נקיות, זה יכול להרוס את המראה של כל הבית.

בפועל, רובנו לא מקדישים מחשבה בשאלה האם אנחנו מנקים נכון הרצפות שלנו או לאו. אבל לא עוד! כי עם דלי הפלא יש רק דרך אחת – הדרך הנכונה.

לפני שאציג לכם את הפלא הזה שנקרא דלי הפלא והדרך הנכונה לנקות, אשתף אתכם בסיפור קטן.

לפני 10 שנים לערך היה לי בית קפה קטן. בבית הקפה כמו בבית קפה התנועה היתה ערה והמרצפות שלי סבלו מכך. תנועת האנשים גרמה ללכלוך הרצפות באופן תדיר ובצורה אינטנסיבית. הצוות ואנכי נהגנו לבלות שעות בקרצוף המרצפות כאשר חתרנו לשוות להן מראה ייצוגי (בית קפה או כל מקום אחר שמגיש אוכל חייב להיות נקי לחלוטין, לדעתי).

אבל לא משנה כמה שעות קרצוף השקענו לא הצלחנו להגיע לרמת הניקיון המיוחלת. השקעתי לא מעט זמן וגם לא מעט כסף למען מטרה זו. אם ניהלתם מסעדה או בית קפה בעבר, אתם בטח יודעים בדיוק על מה אני מדברת.

בשלב מסוים החלטתי להזמין שירותי ניקיון חיצוניים וקיוויתי שאולי הם, עם השיטות ומכשירי הניקוי שלהם, יוכלו להביא את מרצפות בית הקפה למצב הניקיון האופטימלי. הגיע אלינו נציג של חברת הניקיון ובידו דלי הפלא. זה היה רגע מכונן בחיי הן כאשת עסקים והן כבעלת בית, כי זה היה הרגע שבו למדתי איך מנקים נכון רצפות.

לעבודה ולמלאכה, כך מנקים נכון:

  • מלאו את דלי הפלא במים פושרים ובסבון ייעודי למרצפות. אפשר גם להוסיף לימון הוא גם מנקה וגם משווה ריח טוב לרצפות. זהו, יותר לא תצטרכו להתכופף כדי להרים שוב את הדלי עד לסיום הניקיון, כי לדלי יש גלגלים וכן ידית מפרקית נשלפת די גבוהה שניתן להתאימה לגובה שלכם.
  • קחו את מגב הפלא שבתחתיתו מובנית סחבת המיקרו פייבר האיכותית (המספיקה ל-200 שימושים!!!) וטבלו את הסחבה בדלי המלא. התחילו במלאכת הקרצוף והניקיון. שימו לב, מגב הפלא ניתן להתאמה לצרכים שלנו מאחר והוא למעשה מעין מוט טלסקופי. המוט הזה מסובב את סחבת המייקופייבר ולא אנחנו. יתרה מכך, מאחר והסחבה מחוברת היטב למגב, אנחנו לא צריכים להתכופף במקרים שבהם הסחבה נשמטת מהמגב. זה פשוט גאוני.
  • לאחר הקרצוף הרטוב הראשוני מגיע שלב הניקיון עם הסחבה הסחוטה. גם כאן דלי הפלא מציג לנו יתרון חשוב – בזכותו לא צריך להתכופף כדי לסחוט את הסחבה, כי יש מנגנון סחיטה ייחודי המובנה בתוך הדלי. סל הסחיטה עשוי מנירוסטה והוא מבצע את הסחיטה בעצמו, בתנועה סיבובית יסודית, ללא כל מאמץ מצדנו.

זהו יש לכם רצפות נקיות ובוהקות, בלי התכופפויות מיותרות ובלי דאגות! כי זו הדרך הנכונה לנקות.

סגור לתגובות על דלי הפלא, הדרך לרצפה נקייה

מאת:

אסטרטגיה שיווקית וקידום אתרים זה רק כיסוי. בחיים האמיתיים אני אוסף חתולים מהרחוב ומשקיע בהם את הנשמה למרות שאני יודע שאין להם טיפת הערכה כלפיי.

פרסם באתר כ - 29 מאמרים.

.

דילוג לתוכן