זה תמיד מתחיל במשלוחים ברמת גן…!

30 ביולי 2018 | מאת: | מאמרים בקטגוריה עסקי מזון

גם סוף השבוע הזה התחיל בדיון סוער ביני לבין זוגתי. הדיון נסוב סביב השאלה האלמותית מה אוכלים בסוף השבוע הקרוב??!. אני, באופן אישי אוהב אוכל ביתי ובמקביל אני גם מאוד אוהב לבשל. זוגתי, שתחייה, גם היא יודעת גם היא לבשל אך ממש ממש לא אוהבת להכנס למטבח, היא יכולה ומוכנה לאכול הכול, ואני מתכוון לממש הכול!.

אני מעדיף מאכלי בריאות, אני מקפיד לשמור על הגזרה והבריאות שלי ומנסה לחשוב על מה שאני מכניס לגוף שלי, בעוד שזוגתי יכולה לאכול שבוע שלם רק פאסט פוד – והיא תרזה. ממש זוג מוזר אנחנו.

אנחנו מתגוררים למעלה מ-6 שנים ברמת גן ושנינו אנשים עובדים. אנחנו חוזרים הביתה רק בשעות הערב המאוחרות ולרוב אוכלים את הארוחות שלנו בזמן העבודה. אבל בסוף השבוע אנחנו צריכים להחליט מה עושים? או יותר נכון, מה אנחנו אוכלים??!! הדילמה הזו יוצרת, לא פעם, ויכוחים בינינו.

כי בעוד לתוכניות שלי לבשל אוכל ביתי צריך להתכונן: לתכנן את הארוחה, לעשות רשימת קניות, לרכוש את המצרכים ו…לבשל, לתוכניות שלה – לא צריך לעשות כלום, כי בסופו של דבר אנחנו מזמינים אוכל מבחוץ. אבל על דבר אחד אנחנו כן מסכימים וזה שאפשר להעזר בשירותי משלוחים ברמת גן.

היא מעדיפה שנזמין משלוחי אוכל ממסעדה, וגם לא משנה לה איזה סוג של אוכל. הרי יש מלא מסעדות מסביבנו ומאוד פשוט להרים טלפון ולהזמין משלוח ברמת גן. אני, מן הצד השני, אוהב לבשל וכשאני אומר שגם אני מוכן להעזר בשירותי משלוחים ברמת גן, אז אני מתכוון למשלוח שיגיע עם מוצרי גלם מהסופר או לפחות איזה משלוח של אוכל ביתי בריאותי.

וכך קורה שבכל יום חמישי אנחנו מנהלים את אותו הויכוח בדיוק: אני רוצה אוכל בריאותי והיא רוצה רק אוכל, ומהר. אני רוצה לבשל, והיא רוצה רק אוכל, ומהר. אני רוצה אוכל ביתי, והיא רוצה רק אוכל, ומהר כבר אמרתי?

לא משנה כמה שאני מנסה לשכנע אותה זה לא עובד. אני מציע להכין ארוחות גורמה ממש שכוללות לפחות שבע מנות; 2 מנות ראשונות, סורבה ביניים, 3 מנות עיקריות ו-2 קינוחים לבחירתה. אך היא מסרבת בכל פעם, בטענה שזה בזבוז של זמן יקר ובסופו של דבר גם של כסף.

זה 7 שנים שאנחנו יחד וכמעט בכל סוף שבוע זה אותו הדבר. אני מושך לכאן והיא מושכת לשם. בסופו של דבר יוצא ששנינו מפסידים. למה אתם שואלים? כי כאשר אנחנו מבינים שאנחנו לא מצליחים להגיע להסכמה, אז אנחנו מחליטים שגם בסוף שבוע נלך לאכול אצל ההורים.

אבל אז בדיוק בנקודה הזאת מתחיל לו ויכוח חדש, והפעם:
למי ניסע השבוע? להורים שלי או להורים שלה?

משלוחים ברמת החייל גם לחובבי בריאות

סגור לתגובות על זה תמיד מתחיל במשלוחים ברמת גן…!

מאת:

אסטרטגיה שיווקית וקידום אתרים זה רק כיסוי. בחיים האמיתיים אני אוסף חתולים מהרחוב ומשקיע בהם את הנשמה למרות שאני יודע שאין להם טיפת הערכה כלפיי.

פרסם באתר כ - 29 מאמרים.

.

דילוג לתוכן