האם חתונה קטנה בהכרח זולה יותר?

24 ביולי 2018 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אירועים וחתונות

המשותף לכל הזוגות המאורסים הוא הרצון להתחתן בחתונה בלתי נשכחת, אך אם יש משהו שאינו משותף הוא הדרך שבה כל זוג רוצה לחגוג את יום החג הפרטי שלו. בעוד ישנם זוגות הפונים אל אולמות אירועים במרכז במטרה לחגוג אירוע עם מאות של מוזמנים, ישנם הזוגות שעבורם אירוע החלומות מגיע בדמות אירוע בוטיק, קטן ואינטימי. לא אחת, המוטיבציה לערוך אירוע קטן היא עלות נמוכה יותר, כך שנשאלת השאלה האם בהכרח חתונה הנערכת במימדים קטנים היא אכן זולה יותר?

 

התשלום על הספקים נותר זהה

עליכם להבין ראשית כי מה שהופך לקטנה הוא כמות המוזמנים שלכם. המשמעות היא שכמות האורחים לא תמיד משפיעה על עלויות האירוע. כך לדוגמא, עם נותני השירות השונים שלכם. כל אירוע חתונה מונע על ידי מספר ספקים מובילים, ביניהם הצלם, הדיג'י וצלם המגנטים. ספקים אלו מתמחרים את השירותים שלהם לא על פי כמות המוזמנים שלכם, אלא על פי מחיר פיקס אותו הם דורשים עבור עבודה באירוע שלכם. במקרה זה, אין כל חשיבות אם האירוע שלכם קטן או גדול – עלות הספקים נותרת זהה.

 

היכן נמצא פוטנציאל החיסכון שלכם?

יחד עם זאת, בכל הקשור למתחם האירועים שלכם מצפה לכם הפתעה נעימה וכזו שהינה בעלת פוטנציאל לחיסכון. העלות שתשלמו למתחם האירועים מבוססת אך ורק על כמות האורחים שלכם. בחישוב פשוט: ככל שיגיעו אל האירוע שלכם יותר אורחים, כך עלות האירוע נוסקת. אירועים קטנים הינם אירועים המוגדרים כאירועים של בין 50 אורחים ועד 150 אורחים, שהינם זולים יותר בהשוואה לאירועים הנערכים עם כ-400 אורחים לדוגמא. בכל הקשור לרשימת המוזמנים שלכם, יש לכם פוטנציאל חיסכון משמעותי שיכול להגיע לעשרות אלפי שקלים.

 

אז איך בכל זאת החתונה חצתה את התקציב שלכם?

לא מעט זוגות מוצאים עצמם בשלהי הפקת האירוע שלהם, כאשר הם מגלים כי הם חצו את התקציב שהם הגדירו להפקת האירוע עם אולם אירועים במרכז. איך זה קורה? ישנם פרמטרים המשפיעים על עלות האירוע שלכם, כאשר אלו המובילים והבולטים ביותר הינם עונת האירוע והיום בו אתם חוגגים את האירוע. שיבוץ האירוע שלכם בעונת הקיץ וביום חמישי או שישי בשבוע לדוגמא, מייקר את האירוע שלכם משמעותית. אם המוטיבציה שלכם הינה הוזלה וחגיגת אירוע בתקציב צנוע יותר, כדאי שתמקמו את החתונה בעונת החורף ובתחילת השבוע ביום ראשון או שני.

סגור לתגובות על האם חתונה קטנה בהכרח זולה יותר?

מאת:

פרסם באתר כ - 204 מאמרים.

.

דילוג לתוכן