אוכל לכלבים, איך בוחרים?

7 ביולי 2018 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בעלי חיים

בכל פעם שאני חושבת על ההבדל בין כלבים לחתולים עולה בראשי הדיאלוג הבא:
כלב: היי חתול! היי היי! האוכל שלך נראה פשוט מדהים אלוהים פשוט מדהים! אני חושב שאני ארחרח אותו קצת, אולי אפילו אטעם בעצם כן אני אפילו אטעם! זהו? אין יותר? זה נגמר ממש מהר, אבל אני אמשיך לרחרח את הקערה כי זה מרגיש כמו הדבר הנכון לעשות. לך תדע, אולי יצוץ מתוכה עוד אוכל פתאום! הא? הא?

חתול: האוכל שלך נראה דוחה. לא הייתי מרחרח אותו אפילו, גם לא בעד כל דגי הטונה הטריים בעולם. באופן כללי, אוכל לכלבים זה דבר שתופס מקום מיותר בעולם. משעשע – "אוכל לכלבים", כאילו יש משהו שאתם לא אוכלים. אתה יצור נחות, לך כעת.
כלב: אוקיי! אני הולך לשחק עם האדם, רוצה לבוא לשחק עם האדם?? טוב הלכתי לשחק עם האדם!

אני מודה, זה קצת סטראוטיפי אפילו בשביל כלבים וחתולים, ואני לא בעד הכללות, כי יש חתולים מאוד חביבים ולא אנטיפתיים ומנגד גם כלבים קשוחים או אדישים, ובינינו, איזה כיף זה שיש הכל מהכל! בסופו של דבר, לא ממש חשוב אם הם קצת מטופשים או אדישים או שובבים, הם באמת החברים הכי טובים שלנו, ובעיקר הכי חשוב שיהיו שמחים ובריאים.

כשטוב להם, אז ללא ספק הרבה יותר טוב ושמח גם לנו. אז אם כבר מדברים על בריאות, איך למשל הכי כדאי לבחור אוכל לכלבים שאוהבים תמיד (טוב כמעט תמיד, בשביל לא להכליל), לזלול כל הנקרה בדרכם, מה שבהחלט עלול להזיק להם ולבריאותם?

אוכל לכלבים צריך לעמוד בכמה סטנדרטים חשובים שצריך להקפיד ולבדוק לפני הקנייה, ועוד כמה שיקולים שכבר נוגעים להעדפות, טעם ותקציב אישי. יש סוגים שונים של אוכל לכלבים והמבחר בשור פשוט עצום – יש אוכל לכלבים גדולים, קטנים, גורים, בוגרים, במשבר גיל העמידה, פרוותיים, לפי גזע ועוד ועוד ככל שהדמיון שלכם מאפשר לכם להפליג.

השפע עלול לבלבל, אבל צריך לדעת להתמקד ולבחור אוכל לכלבים שמותאם בצורה המרבית לכלב שלכם, בלי לאבד את הראש ולקנות את הסוג הכי יקר ועם ההבטחות הכי מפתות על האריזה הכי צבעונית.

את האוכל לכלבים שאתם צריכים, בחרו לפי גיל הכלב בעיקר, ולפי מצב בריאותו. אלה הדברים העיקריים. לדוגמה אם פרוותו דהויה ולא נעימה, ייתכן שחסרים לו ויטמינים או אוכל שומני יותר, וכן הלאה. מעבר לזה, יש לבדוק אם הגזע של כלבבכם מצריך אוכל מיוחד או סובל מרגישויות מסוימות וכן בהחלט ניתן להתחשב ואף רצוי, בטעמו והעדפותיו של הכלב.

כמה ניסיונות וטעימות כבר לבטח יבהירו לכם מה הוא זולל בהתרגשות והנאה אינסופיים שרק כלב יודע להראות, ומה הוא אוכל בלי חשק ובזנב מושפל. לבסוף, לאחר כל השקלול הזה וסקר השוק, בחרו משהו שהגיוני למסגרת התקציב שלכם. בהצלחה!

סגור לתגובות על אוכל לכלבים, איך בוחרים?

מאת:

אסטרטגיה שיווקית וקידום אתרים זה רק כיסוי. בחיים האמיתיים אני אוסף חתולים מהרחוב ומשקיע בהם את הנשמה למרות שאני יודע שאין להם טיפת הערכה כלפיי.

פרסם באתר כ - 29 מאמרים.

.

דילוג לתוכן