חמש דברים שלא ידעתם על אסקייפ רום

26 ביוני 2018 | מאת: | מאמרים בקטגוריה אירועים וחתונות

אסקייפ רום, ובעברית חדר בריחה, מספק אתגר לא מועט למשתתף בו. על התחושות השונות והחווייתיות יוכלו לספר לכם מי אלו שביקרו באטרקציות מעין אלה. ברם, לא כל מה שמספרים בהכרח נכון. יש הרבה ספוילרים לא נכונים עובדתית, ולכן חשוב לדעת לאן אתם הולכים כשאתם נרשמים לחדר בריחה. להלן חמשת הדברים שלא ידעתם על בילוי מסוג זה.

לא כל חדרי הבריחה מפחידים ברמת הבעתה

אלמנט כלשהו של פחד ומתח תמיד יש אבל ברמות שונות לחלוטין. ישנם חדרי בריחה ללא הגבלת בריאות או גיל המיועדים לכל משתתף כי סף הפחד בהם אינו מהווה כלל סיכון. בחדרים אלו הרעיון הוא לא שתפחדו אלא שתלמדו לחשוב. בחדרים הללו ישנה בעיה שמוצגת לכם על ידי מנהל המשחק: אדם שנחטף, פושע שמאיים לבצע את זממו וכד'. אתם צריכים להגיע ליעד המסוכן ולמנוע את הטרגדיה. ההגעה לשם כרוכה בחידות הפרוסות ברחבי חדר הבריחה. רף ההפחדות של מנהלי המשחק עולה רק כאשר אתם מאד סמוכים להגעה לפתרון, וגם אז – זה לא מגיע לרמה של חדרי בריחה שמטרתם היא פחד ואימה קלאסיים על בסיס בריחה נטו.

רמת התאורה בחדר הבריחה אינה תמיד חושך מוחלט/כמעט מוחלט

אם זה מה שסיפרו לכם על חדרי בריחה, כנראה שמדובר רק בחדרי ה- HORROR הכבדים המשמשים להימלטות במובן הקלאסי של המילה. בחדרי בריחה בהם הקבוצה אינה מתחרה אלא פותרת חידות יחדיו במטרה להיחלץ בצוותא, בדרך כלל התאורה תהיה חלקית ולעים אפילו מלאה. אתם תראו את כל מה שנעשה בבית ובמבנה. הדבר נובע מכך שיש להכניס אתכם לעניינים ואין כמו תפאורה גלויה בשביל להגשים זאת. בהף על כל רבדיה, יש רמזים שיובילו לפתרון המשחק.

חדרי הבריחה אינם משמשים רק בעלי אירועים אלא גם את הצרכן הפשוט בחיי היומיום

מי שמעוניין לעבות את איכות הזמן הפנוי שלו במאורעות בוטיק יכול להיכנס לחדר הבריחה ממש כמו לקולנוע או ללונה פארק על בסיס קניית כרטיסים בלבד. לא צריך להזמין, ניתן פשוט לבוא אקראית.

חדרי הבריחה משלבים שימוש באלקטרוניקה ומחשבים עם ההפעלה הפיזית

כאשר האלמנטים של הפחד מתבצעים, זה לא רק הולוגרמות ועבודת מחשב. לעתים, גם צוות החדר עצמו נכנס לתמונה כשהוא מסתתר מאחורי מסתורים שונים כמו ווילונות וקירות מסתור, ותוקף באמצעות מגע קל ביותר כמו דגדוגים, צביטות קלות וכד'.

חדרי הבריחה קצובים בזמן קבוע כמעט בכל המקרים

הבילוי בהם נמשך לא יותר משעה וחצי, ולרוב הרבה הרבה פחות. למשתתפים זה נראה נצח כי אין שעונים, אבל כשהם יצאו מהחדר הם יראו שלא עבר כלל הרבה זמן. דקות נראות כמו שעות ושניות נראות כמו דקות בשל המתח שנוצר במשחק.

לפרטים נוספים הקליקו כאן – www.bermuda-quest.co.il

סגור לתגובות על חמש דברים שלא ידעתם על אסקייפ רום

מאת:

פרסם באתר כ - 82 מאמרים.

.

דילוג לתוכן