שיקום נזקי מים וייבוש חול לאחר הצפה

25 ביוני 2018 | מאת: | מאמרים בקטגוריה בנייה ושיפוצים

כאשר ישנה הצפה בבית, אם זה בעקבות נזק במערכת האינסטלציה ואם זה בעקבות שיפוצים, החול שנמצא מתחת לריצוף עשוי להישאר עם כל הלחות והרטיבות כאשר זה יוביל להתפתחות של עובש על הקירות. לא תמיד נדע לקשר מאין זה נופל עלינו ולמה זה בעצם קרה. אז מה עושים כאשר זה קורה? מזמינים את המומחים לייבוש מבנים.

דרי וואן – המומחים שייבשו עבורכם גם מתחת לריצוף.

חול רטוב מתחת לריצוף זוהי צרה צרורה. זה קורה פעמים רבות לאחר שיפוצים, זה גם קורה כאשר ישנן בעיות שונות בצנרת האינסטלציה.

הצנרת שלנו המונחת מתחת לחול ולריצוף הינו חשוף לרטיבות ולא תמיד אנחנו מודעים לכך כי אכן החול נרטב. רק לאחר שכבר ישנם נזקים והחול הרטוב התחיל לפתח עובש, עובש שמתפשט גם הלאה ועובר אל הקירות, או אז אנחנו מתחילים לחקור מה בעצם קרה ולמה הגיע אלינו העובש.

במקרים אלו מומלץ להזמין אינסטלטור על מנת שהוא יבדוק מה קרה כאן.

מייבשים את החול

בעבר, כאשר קרה דבר כזה ואכן שיקום נזקי מים הותירו את החול שמתחת לריצוף, רטוב, הפתרון היחיד היה פשוט (פשוט?) לעקור את המרצפות ולחפש היכן ישנה הרטיבות. שם החליפו את החול הבעייתי או חיכו שהוא יתייבש ואחר כך ריצפו מחדש. מדובר בהחלט בסיפור מורכב שהוא גם יקר להחריד.

אך היום, אנחנו כבר לא צריכים להסתבך עד כדי כך. כי היום ישנם אמצעים מיוחדים אשר מקלים עלינו את המלאכה.

דרי וואן בודקים – היכן ישנה לחות?

הדבר הראשון אשר אותו יבדקו הצוות של דרי וואן זה היכן ישנה לחות. הציוד המשוכלל והמתקדם מאפשר להם לבדוק את כל החלל ולוודא האם והיכן ישנה לחות. מתחת לרצפה או מאחורי הפנלים. בקירות או מתחת לכיורים, כאשר הבדיקה תעלה את התוצאות המדויקות. על פי התוצאות ניתן יהיה להגיע להחלטה איך וכיצד לבצע את פעולת הייבוש.

האמצעים המיוחדים העומדים לרשות הצוות של דרי וואן מאפשרים להם את האיתור ואת הטיפול בכל הנקודות הבעייתיות.

איך זה נעשה בפועל?

כדי לייבש את הרצפה, ניתן יהיה לעשות זאת באמצעות מספר חורים במקומות נסתרים בבית. כמו מתחת למקרר, מתחת למכונת הכביסה וכו\' .

כאשר מדובר ברצפה יקרה ניתן לבצע את פעולת הייבוש באמצעות חדירה דרך הפנלים או לחלופין באמצעות חורים קטנים שייקדחו בתוך הרובה.

המומחים שלנו ידעו לייבש עבורכם את המבנה באופן המושלם. נסו אותנו. לא תתאכזבו!

סגור לתגובות על שיקום נזקי מים וייבוש חול לאחר הצפה

מאת:

פרסם באתר כ - 17 מאמרים.

.

דילוג לתוכן