לטוס לחו"ל בסטייל

20 ביוני 2018 | מאת: | מאמרים בקטגוריה נופש ותיירות

טסים הרבה לחו"ל? עם הדרכון בעיצוב אישי של מתנות קטנות אתם יכולים לטוס עכשיו בסטייל

כשהטיסות הן חלק מהלימודים או העבודה, הן יכולות להפוך עם הזמן למטלה מעייפת ומתישה. אך מצד שני אי אפשר להתכחש לקסם שיש בהגעה לארץ זרה. אם אתם מחפשים דרך לרענן את הטיסה ולבטא את הטעם האישי שלכם גם בדברים שנחשבים לבנאליים, אנחנו ממליצים על דרכון בעיצוב אישי.

אפשר לעצב דרכון?

הדרכון עצמו הוא תעודת מעבר בעלת סטטוס חוקי ולכן אסור לערוך בו שינויים, אך זה לא אומר שאי אפשר להיות יצירתיים. במתנות קטנות תוכלו להזמין כיסוי לדרכון בעיצוב אישי, בו אתם אלו שבוחרים את צבע הכיסוי ואת מה שיהיה רקום עליו. אתם יכולים לרקום שם, איור, לוגו או כל דבר אחר שעולה בדעתכם. היתרון ברור – במוצר אחד אתם מקבלים כיסוי שיגן על הדרכון וגם יבטא את האופי הייחודי שלכם ואת האהבה שלכם לסטייל.

מה עוד אפשר לעשות עם כיסוי דרכון מעוצב?

חוץ מלרכוש אחד כזה לעצמכם, אתם יכולים לתת אותו כמתנה למישהו אחר. מכירים חייל שעומד להשתחרר ומתכנן טיול לחו"ל? כיסוי דרכון מעוצב זו מתנה מקורית ומיוחדת, שתזכיר לו את הבית. מלבד חיילים אפשר להעניק כיסוי מעוצב לדרכון גם לבן או בת הזוג, אם הם צריכים לטוס לרגל עסקים או לטיול עם חברים ורעיון נוסף הוא כשהמשפחה מתכננת טיול משותף עם הילדים או טיול שורשים עם סבא וסבתא, ואז אפשר להפתיע את כולם עם כיסויים מעוצבים רגע לפני שעולים על המטוס.

מתנות מקוריות שמצליחות לשמח ולרגש, קונים רק במתנות קטנות. האיכות, השירות והמחירים הם שלושת הקלפים המנצחים שלנו! כנסו עכשיו לאתר ובחרו את כיסוי הדרכון לטיסה הבאה שלכם.

סגור לתגובות על לטוס לחו"ל בסטייל

מאת:

פרסם באתר כ - 31 מאמרים.

.

דילוג לתוכן