מתנה שתזכיר לו את הבית

18 ביוני 2018 | מאת: | מאמרים בקטגוריה קניות וביקורות מוצרים

הבן עומד לצאת לטיול אחרי צבא ואתם כבר מתגעגעים? יש דרך לגרום לו להרגיש קרוב ולזכור אתכם לכל אורך הטיול

הגוזלים שלי עוזבים את הקן, הוא אחד השירים המרגשים ביותר שנכתבו. לא קל לנו להשלים עם קצב הגדילה המהיר של הילדים, ואיך זה שרק לפני רגע חגגתם לו בר מצווה ועכשיו הוא כבר עומד להשתחרר מהצבא ולצאת לטיול מעבר לים? חבקו אותו חזק, תזכירו לו שאתם כאן תמיד בשבילו, ואז תפתיעו אותו עם תיק רקום שהזמנתם במיוחד לקראת הטיול שלו.

מה לרקום על התיק?

אתם יכולים לרקום הכל! תאריכים, מספרים, כיתוב, שם, איור או לשלב תמונה. אנחנו מציעים לא לבחור במשהו שיביך אותו, אחרת הוא לא ירצה להסתובב עם התיק, אלא ללכת על משהו פשוט יותר שיכול להיות משעשע או רציני, תלוי באופי שלו ובמה שלדעתכם הוא יאהב. מלבד רקמה על תיקים, יש חשיבות גם לתיק עצמו. תיק טיולים חייב להיות איכותי ועמיד, כדי שיחזיק מעמד במהלך הטיול וישרת את הצורך שלשמו הוא נקנה. זו הסיבה שרקמה על תיקים היא מתנה שיש לה גם פן אישי שיזכיר לו בכל רגע את ההורים והבית, אבל היא גם שימושית מאד, ולכן אין לנו ספק שהוא ישמח לקבל מתנה כזו.

כשאתם בוחרים ברקמה על תיקים דרך מתנות קטנות, אתם מקבלים מוצר באיכות גבוהה, עם רקמה שלא תתקלף גם כשהוא יטפס על הרים או ייזרק באחת האכסניות. ככה זה כשמקפידים להביא ללקוחות רק מוצרים איכותיים.

מתנות קטנות היא הכתובת שלכם לכל התאריכים המיוחדים והרגעים בהם אתם רוצים להעניק מכל הלב מתנה מיוחדת, שתשמח ותרגש. כנסו לקטלוג המוצרים שלנו ותתחילו לבחור.

סגור לתגובות על מתנה שתזכיר לו את הבית

מאת:

פרסם באתר כ - 31 מאמרים.

.

דילוג לתוכן